י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ שמים אותך על המפה

י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ

הקלישאה המוכרת אומרת שאין פרסום רע. ובכן, זה נכון, בערך. היום, בעידן בו אנו חיים, לאנשים אכפת לא רק מהמוצר אלא גם מהערכים שעומדים מאחוריו. מוצר הוא כבר מזמן לא רק חפץ או שירות אלא עולם שלם של סיפורים, ערכים, עמדה בנוגע למציאות ועוד. אם פעם לאנשים לא היה אכפת מי האנשים שעומדים מאחורי המותגים שהם רוכשים, היום המצב משתנה. כדי להצליח במציאות של היום, יש ליצור תדמית שלמה, סיפור שלם שהקהל יוכל להתחבר אליו וללכת אחריו. מחקרים הוכיחו כי התאגידים והחברות המצליחים בעולם הם כאלה שיש להם לא רק יכולות ומוצר ברמה גבוהה אלא גם ערכים, היסטוריה מכובדת וסיפור ששווה לספר ולהכיר.

כדי לבנות למותג או לחברה שלך סיפור שיתבלט מעל כל השאר יש לבחור במומחים, כמו י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ, שמכירים את עולם השיווק והפרסום וידעו לספר את הסיפור של העסק שלך בצורה הטובה ביותר. האמונה שמספיק רק שירות טוב היא מוטעית. ללא תמיד נכונה, ללא פרסום מדויק, ללא חשיבה על קהלי יעד, על מיתוג נכון, הלקוחות לא ידעו על קיומך.

י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ אסף קורן

י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ: תנו לעסק לצמוח בידיים טובות

בכל שנה קמים בישראל וברחבי העולם אלפי בתי עסק מסוגים שונים. וכמו שקמים בתי עסק כך גם נסגרים בתי עסק שלא הצליחו לשרוד בעולם העסקי האכזרי. ממש כמו בחיק הטבע, כך גם בעולם העסקי – החזק שורד. ובעולם הפרסום והשיווק, החזק הוא לא רק מי שנותן שירות טוב אלא קודם כל מי שרואים אותו, מי ששומעים עליו, מי שמצליח להתבלט מעל לכל השאר.

עסק מתחיל שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הפרסום חייב לבחור במומחים, כמו י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ, לפרסום ולשיווק על מנת להתקדם בג'ונגל העסקי. כדי להגיע ללקוחות איכותיים, כאלה שיישארו, יש להנגיש ללקוחות את העסק בצורה המדויקת והטובה ביותר.

בתי עסק שלא משקיעים בפרסום ובשיווק לא ישרדו. ישנם סיפורי סינדרלה, עסקים שצמחו בצורה אורגנית כי הביאו לעולם משהו ייחודי באמת, אך אלה סיפורים נדירים. כדי לצמוח ולהגיע לקהלים חדשים ולאפשר לעסק להתפתח אסור לנוח, יש לעסוק בכל עת בפיתוח העסק ובקידומו. בעידן הרשתות החברתיות, יש לבחור במומחים שידעו איך לקדם את העסק שלך כך שיגיע לקהלים שאתה מעוניין בהם.

מומחים לתחום ידעו לכוון את פרסום העסק שלך באופן ממוקד ולהגיע בדיוק לקהלים שאתה מכוון אליהם. ויותר מכך, פרסום ושיווק מקצועיים באמת יביאו את הלקוחות אליך.

דילוג לתוכן