כלי רכב משופרים מושבתים ע"י משטרת מחוז תל אביב

מכירים את קולות האגזוזים הרועמים של אופנועים ומכוניות, שלא פעם נשמעים כמו יריות אקדח באמצע הלילה? כן, גם אנחנו סובלים מזה, לא רק אתם, וכעת משטרת תל אביב כנראה הליטה להתלבש על הנושא – המשיכו לקרוא >>

השבתה של מכוניות משופרות בתל אביב ע"י המשטרה

במסגרת פעילות מרוכזת מטעם השוטרים במחוז ת"א, באזור הדרום ביפו, השביתו בין 25 – 30 כלי רכב שעברו שיפורים שונים במנוגד לחוקי התעבורה השונים. במהלך הפעילות, שבוצעה על ידי שוטרי תחנת יפו בשיתוף עם המדור למען איכות סביבה של משטרת ישראל, נערכו בדיקות רבות בכלי הרכב מסוגים שונים.

בסופן הורדו מהכביש למעלה מ-20 כלי רכב, כולל כ-10 אופנועים ומעל 15 מכוניות יוקרה, שעברו שינויים מכניים שלא בהתאם לכפוף בחוק.

בריונות משופרת על הכביש בניגוד לחוק בתל אביב

בזמן האחרון התושבים הדרום תל אביבים מעידים על כך שנצפו באזור יפו כלי רכב, חלקם אפילו יוקרתיים ונדירים למדי כמו גם יקרים מאוד, שנהגו הן בצורה בריונית והן עברו שיפורים מבחינה מכאנית. משטרת יפו ומשטרת איילון, בשיתוף אגף לאיכות הסביבה, פעלו ביממה האחרונה להורדה מהכביש של כלי רכב אלה.

בנוסף, השוטרים במחוז תל אביב יפו פעלו גם כן כנגד רכיבה בכביש אשר נחשבת בריונית ולא חוקית, כולל רכיבה בריונית על כלים חשמליים, וכן הונפקו כ-6 דוחות תעבורה וקנסות לרוכבים.

מהדיווחים ברשת עולה כי נמסר מהמשטרה שפעילות זו מהווה חלק מהמאמצים למיגור עבירות במסגרת של "בריונות כביש", כמו גם עבירות תנועה אשר מסכנות-פוטנציאלית חיים של עוברים ושבים. זאת, במטרה, בין היתר, למנוע מקרים של תאונות וכן לשמור על החיים של משתמשי הדרך.

קרדיט תמונה: Jose HERNANDEZ Camera 51 / shutterstock.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן