רחובות ואזורים בתל אביב ששווה לבקר בהם

תל אביב היא עיר מלאת חיים וריגושים. יש הרבה מקומות לבקר בעיר הזו שכדאי לבקר בהם ויש גם כמה רחובות ששווה לבקר בהם. מגזין זמן תל אביב יצא החוצה לבדוק את השטח, איפה הכי שווה לבקר בתל אביב?

שווה לקרוא: משכנתא הפוכה – כל מה שרציתם לדעת

לתל אביב יש הרבה מקומות מעניינים לבקר בהם, כאשר העיר היא ביתם של נקודות ציון ומקומות מעניינים רבים. עם זאת, יש גם כמה פנינים פחות מוכרות שכדאי לבקר בהן. תל אביב היא מטרופולין תוסס ומודרני עם מורשת תרבותית עשירה. זה מקום שבו אנשים יכולים לחקור ולחוות את העתיק והמודרני, את החילוני והדתי בו זמנית.

רחובות בתל אביב שחשוב להכיר

  1. רחוב בן יהודה: ברחוב בן יהודה תמצאו כיום בעיקר עבודות של הרכבת הקלה, אבל יחד עם זאת, גם חנויות רבות ומסעדות, בתי קפה ועוד. הרחוב מקביל לחוף הים, ככה שבכל שלב תולכו לשבור ימינה או שמאלה כדי להנות מקצת שמש על החוף.
  2. רחוב אלנבי: בקצה האחד שלו, רחוב אלנבי נפגש עם רחוב רוטשילד, כאשר בקצה השני שלו הוא מגיע לשוק הכרמל. בין לבין, יש לכם מגוון ענק של חנויות תכשיטים, בגדים, חנויות כלי נגינה ועוד. כשתסיימו את הרחוב, תגיעו לשינקין ולשוק הכרמל, ששניהם אזורים מומלצים מאוד לביקור.
  3. שדרות רוטשילד: שדרת רוטשילד היא אחת מהחביבות עלינו, והיא מהווה בית למסעדות רבות וחנויות, דוכני רחוב, לעיתים הופעות רחוב של אומנים מכל מיני סוגים ועוד. שדרת רוטשילד נמצאת ממש במרכז תל אביב, כאשר בסוף השדרה תמצאו את הבימה ואת דיזנגוף סנטר במרחק הליכה קצרה.
  4. רחוב אבן גבירול: גם רחוב זה נמצא במרכז תל אביב והוא ארוך למדי. פה תמצאו ריכוז מאוד גדול של מסעדות ובתי קפה. אם אתם טבעוניים, ברחוב זה תמצאו לא מעט מסעדות צמחוניות וטבעוניות. כמו כן, תמצאו כאן חנויות מכל הסוגים, דוכני רחוב של תכשיטים, הופעות מוסיקליות של אומני רחוב ועוד.
  5. רחוב המלך ג'ורג': רחוב קינג ג'ורג' הוא הרחוב שנפגש עם שינקין, שוק הכרמל, דיזנגוף ועוד. כאן תמצאו בעיקר המון אוטובוסים, פקקים, חנויות מכל הסוגים, את פארק גן העיר בסוף הרחוב ועוד. זה אחלה אזור אם אתם רוצים להגיע בסוף הביקור בו לדיזנגוף סנטר.

שווה לקרוא: משכנתא פנסיונית – כל מה רציתם לדעת (משכנתא לבני 60+)

בסופו של דבר, תל אביב היא עיר שצריך לראות ולחוות אותה כדי להבין מה כל כך מיוחד בה. יחד עם כל הפקקים, בעיות החנייה והעומס הכללי הקבוע, זוהי עיר קסומה. למעשה, קוראים לה אפילו "מנהטן של המזרח התיכון".

תמונה: ColorMaker / Shutterstock.com

דילוג לתוכן