בתי הקפה לארוחות בוקר בתל אביב – איזה מהם הכי שווים

מגיע צהריים ואתם חייבים לקחת ברייק מהעבודה, אממה? אין לכם זמן לצאת מהעיר לטיולים ארוכים. כדי ליהנות מבראנצ' איכותי עם קולגות, במידה וכבר עייפתם מניצול שוברי התן ביס שבאמצעותכם, רצוי לבחור היטב את בית הקפה שבו תעצרו לרגע משטף העבודה.

איכות החברים חשובה כמובן, לא פחות, מאיכות הקפה, אולם כך או כך, פשרה על הקפה שתבחרו או ארוחת הצהריים, יכולה להוות גם פשרה על המשך יום העבודה שלכם. אז באיזה בית קפה תקבלו את הבוסט האנרגטי הגדול ביותר? יצאנו לגלות.

קלארו

אם זה לא ברור, אז זה בטח קלארו. קלארו הינו מטבח המבוסס על תוצרים חקלאיים המגיעים ממטבחים בעלי פולקלור בולט: החל מזנים שונים של ירקות ועד לגבינות בוטיק ייחודיות. כל אזור הים התיכון משתתף בארוחות הבוקר של קלארו, לרבות ארוחות הבוקר הזוגיות ההופכות את החוויה לתענוג מתמשך.

כך שאם מצאתם פרטנר איכותי לארוחות שלכם, תוכלו להתענג על סלסלה של מאפים מהבילים שלא כמו בבתי קפה רבים, מוכנים במקום ומתאפיינים בריחות מטמטמי חושים, מאפים מתוקים, דגים איכותיים עשויים לפי בקשה ועוד.  רחוב הארבעה 23.

בראסרי

הבראסרי, או בגלגולו הנוכחי הקרוי דליקטסן, הוא מקום בעל ותק מכובד המציע מנות בעלות טעמים ייחודיים. קרוק מדאם חזירי, קפה ומאפה – כל אלו מוצעים באווירה שקטה ורגועה, וזאת למרות שהמקום יושב על אחד הצירים המרכזיים של תל אביב ובמרכז המולת כיכר רבין. אבן גבירול 70.

קפה אירופה

מהמטבח של השפית ירדן שי אשר כיכבה גם ב"הסלון" ו"מלכה" בשיתוף פעולה עם השף שרון כהן. תפריט אוכל חדש הכולל ארוחות בוקר קלאסיות במקביל למנות עשירות בטעמים, ביניהן סטייק צמחוני מפטריות יער וחמאת מרווה, סשימי, לחם מחמצת על מחבת ועוד. חובבי האלכוהול ימצאו מגוון רחב של משקאות איכותיים הן במסעדה בפנים והן בחצר האחורית.

בית קנדינוף

אומרים שאנשים אוכלים עם העיניים. אין דוגמה טובה לכך יותר מבית קנדינוף. אלה לא רק הטעמים המשגעים, אלא לא פחות מכך גם הנוף הנשקף לעיניים וכולל את המבנים העות'מאניים המרהיבים. בד בבד עם מוצרי גלם טריים, אין ספק כי הטעם הופך להיות חלק מהחוויה כולה.

בנדיקט

ואיך אפשר ארוחת בוקר בלי בנדיקט. במילים אחרות, אמרתם ארוחות בוקר, אמרתם בנדיקט. החל מהסטייקים המשובחים דרך הביצים העלומות ועד לבוקר פריז, הארוחות המוכרות של בנדיקט הופכות את החוויה לבלתי נגמרת, או כזו שלא רוצים שתיגמר. למעשה, זו ארוחת הבוקר הבלעדית שתוכלו לאכול גם באמצע הלילה.

אז איזו ביצה להכין לכם?

דילוג לתוכן