שירותי ביובית בתל אביב – מתי עולה הצורך?

שירותי ביובית בתל אביב - מתי עולה הצורך?

שירותי ביובית הם שירותים שלא רבים מודעים אליהם וחבל. למעשה, רבים הם האנשים אשר נוטים לפנות לשירותיו של אינסטלטור רגיל במקום, רק כדי להגיע להבנה כי הוא לא באמת מחזיק באפשרות לטפל בבעיית הביוב שצצה, או לשלם עבור עבודה לא מקצועית מהסיבה הפשוטה שלאינסטלטור אין את האמצעים המתאימים לטיפול בבעיות שכאלה. אז מתי עולה הצורך בפנייה לשירותי ביובית בתל אביב, ומה חשוב לדעת? ובכן, על מנת לעשות לכם קצת סדר בנושא, החלטנו לרכז עבורכם למאמר הבא את כל המידע שצריך לדעת בנושא. 

סתימה חמורה בצנרת

אתם בוודאי מכירים את התופעות בהן מים עולים לפתע מתוך שוחת הביוב הסמוכה לבית שלכם ביום גשום במיוחד, מה שגורם להצפה של החצר שלכם, או לחילופין מצב בו מי הביוב עולים בצורה ישירה אל תוך הדירה שלכם מבעד לפתחי הניקוז של המקלחת. למעשה, אותם דברים נגרמים בעקבות העובדה כי משהו חסם את הצנרת. על כן, במידה ומדובר על סתימה שממוקמת יחסית קרוב לפתחי הניקוז, הרי שהפנייה לשירותיו של אינסטלטור אכן יכולה לעזור, אך בעת בה מדובר על סתימות אשר ממוקמות בעומק הצנרת, הרי שמדובר על חסימות מורכבות וקשות במיוחד, שעבורן עולה הצורך בשירותי ביובית מתקדמים. למעשה, אותם חסימות יכולות להיגרם כתוצאה ממספר גורמים שונים:

• פסולת – בטון, גבס, ברזל, אבנים ובמילים אחרות – פסולת בנייה לא זורמת בצורה מיטבית עם המים, בעת בהם היא נשפכת או לחילופין נזרקת לביוב, בעוד כי הפסולת שוקעת בצינורות וגורמת לחסימתן. 

• הצטברות שומנים – הצטברות של פסולת שומנית במערכת הביוב יכולה להוביל לצרות משמעותיות שכן, שקיעת השומנים בדפנות הצינורות הוא דבר שיכול להוביל לסתימה קשה ביותר. 

• שורשים בביוב – שורשי עצים אשר גדלים בקרבת הצנרת יכולים לחדור לתוכה מבעד לפתחים קטנים בצינורות, ואפילו להמשיך לגדול בפנים עד לכדי חסימה מלאה של מעבר המים. 

• גורמים נוספים – מגבונים, חיתולים, תחבושות וכל דבר אחר שאינו מיועד להשלכה לאסלה, יכול לגרום לסתימת הביוב בסופו של דבר. 

שאיבת ביוב בעזרת ביובית

בעזרת ביובית, ניתן אף לבצע שאיבת ביוב בתל אביב, בכל סדרי הגודל ובכל מקום בו עולה הצורך לביצוע הפעולה. אלו אף יכולות להיות שאיבות של מי גשמים שהובילו להצפה של הלובי, של הבניין, של פיר המעלית, של המרתף, המקלט, החצר וכיוצא בכך. במילים אחרות – עומדת בפניכם האפשרות לנצל את שירותי הביובית במגוון רחב של תרחישים שונים שעלולים לפגוש אתכם בשגרת היום יום, ואפילו כאשר מדובר על שאיבה של בריכות שחייה, בריכות נוי, בורות ספיגה וכן הלאה שכן, מיותר לציין כי הדבר גם מתאים לשימוש בשטחים חקלאיים, בבתי עסק כמו מוסכים, מסעדות וכיוצא בכך. 

קרדיט תמונה FREEPIK

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן