קידום אתרים – לא מה שחשבתם

יש לכם אתר אינטרנט ואתם חושבים שאתם לא יכולים לקדם אותו לבד? טעות! קידום אתרים היא פעולה שכל אחד מכם יכול לבצע בעצמו עם קצת ידע וניסיון. ובינינו – אם הילדים שלכם יכולים ללמוד בקורסים מקוונים רובוטיקה ופיתוח אפליקציות של חברת https://tekkieuni.co.il אין שום סיבה שאתם לא תלמדו קידום אתרים.

איך ואיפה לומדים קידום אתרים?

אפשר ללמוד קידום אתרים דרך מדריכים אינטרנטיים שונים כמו בלוגים, יוטיוב, מאמרים מקצועיים בתחום ואפילו קורסים מקוונים שונים.

עם זאת, כדי לעשות זאת תדרשו להרבה משמעת עצמית, סבלנות להתמדה וזאת מסיבה אחת – החומר אמנם קיים ברחבי האינטרנט, אבל לא במקום אחד מסודר כך שאתם תדרשו לעבודת חקר לא מבוטלת.

אפשרות אחרת היא ללמוד קידום אתרים באמצעות מורה פרטי, הן במסגרת שיעורים אישיים והן במסגרת שיעורים קבוצתיים. אם אתם לומדים הכי טוב דרך הוראה פרונטלית וקבלת מענה מיידי לשאלות שלכם – לכו על זה

עם זאת, אם אתם מעדיפים למידה בדרך אחרת שמאפשרת לכם להעמיק בחומר כדאי שתכירו אופציה נוספת – קורס קידום אתרים.

קורס זה מתאים לתלמידים שלא רוצים/יכולים ללמוד לבד, אבל כן צריכים מסגרת לימודים מסודרת שתבטיח את מחויבותם לעניין, מרצים מקצועיים ואפילו שיעורי בית.

באיזה קורס לבחור?

כדאי לבחור בקורס שמלמד לא רק את היסודות של תחום קידום האתרים ((SEO, אלא גם תחומים מתקדמים יותר כמו:

  • שיווק במייל וברשתות החברתיות
  • פרסום ממומן בפייסבוק ובגוגל
  • קידום אתרים בפלטפורמות סלולאריות
  • ניהול אתרי אינטרנט מבחינה משפטית
  • הכרות עם מערכות שונות לניהול תוכן
  • כתיבה מכוונת אינטרנט (למשל כתיבה של תוכן שיווקי, הצעות מחיר, דו"חות)
  • התנהלות מול הלקוחות בעידן המקוון ועוד.

באופן הזה אתם כתלמידים מקבלים מעטפת שלמה שמאפשרת לכם לקדם את האתר שלכם, כך שאתם לא רק נשארים עם יד על הדופק האינטרנטי, אלא גם מקבלים ידע מעשי שאותו תוכלו ליישם בפועל כבעלי אתר אינטרנט.

עם זאת, במידה ואתם מעוניינים בנושאים ספציפיים בלבד – כדאי שתבחרו קורס מודולרי שמאפשר לכם ללמוד רק את התחומים הרלוונטיים עבורכם.

וכמובן – לא להתפשר ולהירשם לקורס שכולל התנסות מעשית (למשל כזה שבו התלמידים מחויבים להגיש פרויקט גמר), כך שתקבלו הלכה למעשה הבנה במה מדובר בפועל.

איך יודעים אם הקורס איכותי?

יש מספר דרכים לבדוק אם מדובר בקורס איכותי לקידום אתרים. אחת מהן היא לבחון את המרצים, כלומר לוודא שמדובר באנשי מקצוע שמנהלים/עובדים בתחום (עדיף כמקדמי אתרים בחברות ידועות) ושיש להם את הניסיון הרלוונטי.

ואגב, ככל שיש יותר מרצים בקורס הקורס נחשב איכותי יותר וזאת מסיבה אחת – ריבוי המרצים מאפשר לכם לקבל נקודות מבט שונות וליהנות מניסיונם המגוון בנושאים השונים.

בנוסף, מומלץ לבחור בקורס שמספק לתלמידיו סילבוס מפורט ככל הניתן, כך שאתם יודעים בדיוק מה אתם הולכים ללמוד בכל נושא ונושא.

כמה זה עולה?

חשוב לדעת שהמחיר של קורס לקידום אתרים הוא פונקציה של מספר גורמים, כך שאין לו מחיר קבוע, למשל: אורך הקורס ומספר השעות שהוא כולל, מספר התלמידים בכל כיתה ועוד.

עם זאת, בחלק מהקורסים ניתנות הנחות (למשל לעולים חדשים וחיילים משוחררים) כך שהמחירים המפורסמים אינם תמיד הסופיים

המשמעות היא שאתם כתלמידים צריכים לעשות סקר שוק לפני הרשמה לקורס כזה או אחר, אבל דבר אחד בטוח – מדובר בהשקעה שתחזיר את ההשקעה ובגדול. ושיהיה בהצלחה!

דילוג לתוכן