למה להשתמש בקונסילר?

כולנו רוצות עור חלק, ללא פצעונים או כתמים, כזה שמהווה בסיס מושלם לאיפור קליל ויום-יומי או לאיפור ערב דרמטי וזוהר. אבל לפעמים לטבע רצונות משלו, והעור שלנו לא תמיד נראה במרקם אחיד, יש תקופות שההורמונים עושים שמות בעור, העייפות ניכרת על הפנים, וגם פגעי הגיל, השמש ואפילו הנמשים שנרצה לטשטש. לשמחתנו, קונסילר (ובעברית, חיפוי) הוא מוצר שנועד לעזור לשדרג את מראה הפנים כבסיס מושלם לאיפור, כתכשיר שמסתיר פגמים, פצעונים, אדמומיות, צלקות ואזורים כהים מסביב לעיניים, למראה עור אחיד וחלק, כך שניתן להתגבר על כל מכשול.

אילו קונסילרים קיימים היום בשוק?

הקונסילר הוא מוצר בסיסי ומגיע בצורות ובמרקמים שונים: נוזלי, קרם או מוצק והבחירה היא נוחות השימוש שלכן. ניתן לבחור גם את דרגות הכיסוי שמעניקים התכשירים, מקל ואוורירי ועד אטום ומלא, המסווה כל פגם בעור ויוצר גוון אחיד. את גוון התכשיר יש להתאים לצבע העור על מנת ליצור אחידות, מראה טבעי וכדי שניתן יהיה לטשטש פגמים באופן מלא. ישנם קונסילרים בגוונים טבעיים שונים המתאימים לעור ויש גם תכשירים המיועדים לתקן פגמים ומגיעים בצבעים שונים ומכונים "קורקטורים". 

איך בוחרים את המוצר המתאים?

אם המטרה היא שימוש יום-יומי לטשטוש קל והארה של אזור העיניים, המצח והאף, נבחר בקונסילר בגוון הפנים ואף בהיר מעט ממנו, בעל מרקם דק ואוורירי, שיעניק מראה אחיד וזוהר. למטרת שימוש מסביב לעיניים, מומלץ לבחור בתכשיר בעל מרקם רווי בלחות, כדי לא ליצור כבדות שתדגיש קמטים. לשימוש בקיץ, ניתן למצוא תכשירים עם מקדם הגנה נגד השמש, וכך להיות מוגנות טוב יותר. כפי שקיים בכל תכשירי האיפור, גם בתחום זה המחירים אינם אחידים וניתן למצוא קונסילרים זולים לצד יקרים, והבחירה צריכה להיות נוחות והתאמה לעור הפנים שלכן. מומלץ מאוד לנסות את התכשיר ולבחון את התחושה על העור.

איך מומלץ להשתמש בקונסילר?

שאלת השאלות היא תמיד: האם מורחים אותו מעל או מתחת למייק אפ? והתשובה היא שיש צורות שונות לשימוש בתכשיר, יש נשים שמורחות אותו מתחת למייק אפ, יש כאלה שמורחות אותו בנקודות מסוימות להארה על פני המייק אפ, ויש כאלה שלא מפגישות את שני התכשירים, ומורחות אותו מסביב לעיניים במקום המייק אפ. צורת המריחה של התכשיר מגוונת גם היא, וניתן להשתמש במברשת, בספוגית ואפילו באצבעות בטפיחות עדינות על מנת להספיג את החומר לעור בטבעיות עד לקיבועו. את מריחת התכשיר מתחת לעיניים מומלץ להתחיל מהחלק הפנימי של העיניים הקרוב לאף, ובמריחה עדינה למשוך תוך טשטוש בכיוון אלכסון ולמטה לעבר הלחיים. ניתן למרוח מעט מהתכשיר גם בחלק העליון של העין, ולטפוח לכיוון העפעף כבסיס לצללית. אם רוצים להאיר נקודות נוספות, אפשר למרוח מעט על האף, המצח ומתחת לגבות.

דילוג לתוכן