ניהול מוניטין באינטרנט – איך לדאוג לשם שלך באינטרנט

מה כולל ניהול מוניטין באינטרנט?

ניהול מוניטין מתקיים במספר רבדים וחזיתות ובא לידי ביטוי במספר אופנים:

  1. מסמכים אישיים

כל מסמך, תכתובת, אינפורמציה המגלה אודותיכם או אודות החברה שלכם פרטים שלא הייתם מעוניינים לחלוק באופן גלוי עם לקוחות פוטנציאליים – כל אחד מאלו יכול להיות גורם הרסני לעסק שלכם ולהבריח אלפי לקוחות, בעלי עניין ואפילו חברים.

  1. פרסומי "שיימינג"

אם מישהו מנהל נגדך קמפיין שלילי, לא משנה כמה רחוק הדבר מהאמת, השם שלך ייפגע בשל כך. אין זה משנה אם הפרסום קרוב לאמת או רחוק ממנה אלפי מיילים, הנטל של "תשלום" הקמפיין הוא עליך. על מנת להימנע מפרסומים שליליים אודותיך, אודות השירותים שהעסק שלך העניק או התנהגויות שלא היית רוצה שיפורסמו בפרהסיה, יש צורך ביצירת קמפיין ניהול מוניטין ברשת המותאם לך באופן אישי.

  1. פרסומים פורנוגרפיים

מי מאיתנו לא עשה טעויות פעם בגיל ההתבגרות או אפילו בחר להיכנס לאתרים לא רצויים? בסופו של יום, כולנו בני אדם ואולם למרות זאת, כשמדובר בהתנהלות ציבורית – אין מקום לטעויות. תקשורת ההמונים יכולה ליצור הר מעכבר וכאשר הר זה נבנה על גבך האישי, זה עלול להיות הרה אסון. כדי להימנע מהמחירים הכבדים של פרסום תוצאות שליליות ואזכורים שליליים של שמך, חשוב לפנות אל מי שמנוסה בניהול מוניטין – ומתמחה בניהול מוניטין ברשת, כך שתוכל להתחיל בקמפיין לטיהור שמך.

  1. פסקי דין

פסקי דין בהם אדם מעורב ותיקים פתוחים שלא חלפו שבע שנים מיום מתן פסק הדין – מופיעים באינטרנט ופתוחים לכל מי שמעוניין לקרוא מה התרחש בהם. אם יש אזכור כזה, ודי באזכור שלילי אחד על מנת לפגוע ולערער את שמכם הטוב. כל פסק דין מעלה אצל מי שאינו מכיר אתכם סימני שאלה ואולם, כאשר מדובר בפסקי דין בהם אתם הנתבעים והאזכור אינו חיובי, המחיר יכול להיות גבוה.

  1. פרסומים שליליים אחרים

די באדם אחד שנפגע ממך בהתכתבות או התקשרות מסוימת ואפילו הייתה זו התקשרות חד פעמית, על מנת שיכתוב את דעותיו בפייסבוק, בלינקדאין או בכל רשת אחרת. סרטון או פרסום חוות דעת שלילית כבר אינם מצריכים אנשי מקצוע מנוסים וכל אדם יכול ליצור כאלה, כשהנפגעים העיקריים הם אלו ששמם נפגע.

רוצים להימנע מפרסומים שליליים? עליכם לדאוג מבעוד מועד כי שמכם נשאר זך ונקי בכל רשת האינטרנט. אם כבר אתם סובלים מפרסומים שליליים, פנו אלינו לטיהור השם באופן מידי.

דילוג לתוכן