לשמור על הסביבה בסטייל עם שקיות אקולוגיות ממותגות

כמעט כל עסק המוכר מוצרים מציע ללקוחותיו שקיות, במרבית המקרים שקיות פלסטיק אולם ישנן גם שקיות קרטון, שקיות נייר ועוד. בעסקים רבים גם מבינים שהשקיות בפני עצמן יכולות לשמש בתור כלי שיווקי ומיתוגי רב ערך, ובתחום זה שקיות נייר מובילות עם מספר יתרונות משמעותיים.

למה דווקא שקיות נייר ממותגות?

שקיות נייר ממותגות מעניקות לבעלי העסק וללקוחותיהם מספר יתרונות מהותיים. ראשית, חשוב להבין כי תחת מונח זה מסתתרות למעשה אפשרויות רבות, למשל שקיות נייר קרטון, שקיות נייר ידית שטוחה, עם ידית עגולה, וכמובן אינספור דוגמאות להדפסה כיד הדמיון הטובה. אז קודם כל, היתרון הוא ששקית נייר היא פריט גדול למדי שאנשים מסתובבים איתו ברחוב, בבית, אצל חברים, בקניות וכדומה. בתור שכזאת היא מהווה מעין שלט פרסומי מהלך אם משתמשים בה באופן נכון. לדוגמא, אם מדפיסים עליה את שם החברה, את הסלוגן שלה, סיסמא שיווקית, גוונים שמשקפים את תדמית העסק והמותג שלו, פרסום בדבר מוצר או שירות מסוים וכדומה.

שנית, שקית נייר ניתן לייצר במספר גדלים כך שתתאים לקשת רחבה של מוצרים, למשל ספרים, מוצרי ביגוד, צעצועים וכן הלאה. מדובר בשקיות עמידות וחזקות שיכולות לשאת משקלים לא מבוטלים, וכמו כן הן יכולות להישמר לאורך זמן. בזכות העמידות היחסית גבוהה שלהן והמראה הנאה, הרבה יותר משקיות מפלסטיק, הן גם הופכות לרב פעמיות. כלומר, הלקוחות משתמשים בהן פעמים רבות לשלל צרכי נשיאה של פריטים, חפצים ומוצרים, ובכך הם נזכרים שוב ושוב בעסק בזכות המיתוג המופיע על גבי השקית.

שמירה על הסביבה

בשנים האחרונות כולנו נעשינו הרבה יותר מודעים לאיכות הסביבה ולחשיבות השמירה עליה, וישנה הבנה גוברת לגבי המוצרים שאנו רוכשים – בדגש על מוצרי הפלסטיק והשקיות שלוקח להם מאות רבות של שנים להתכלות. לעומת זאת, שקיות נייר עשויות מחומר טבעי שמתכלה הרבה יותר מהר וגם תהליך ההפקה הרבה יותר ידידותי לסביבה לעומת הפלסטיק. לכן, הן משלבות בין סטייל נאה ומעוצב לבין המגמה ההולכת ומתחזקת של שמירה על איכות הסביבה. זהו מענה מצוין לעסקים המעוניינים לשדר תדמית ירוקה, עבור לקוחות שהשמירה על איכות הסביבה חשובה להם ויעדיפו עסקים המשדרים על אותו הגל, וכמובן שעבור העולם בכלל.

כמובן שאת המיתוג שיהיה על גבי השקיות יש ליצור באופן המתאים לתדמית העסק ולמסרים שהוא רוצה להעביר. לכן, חשוב לקבל ייעוץ מאנשי גרפיקה, פרסום ושיווק, בין אם מהחברה שמספקת את שקיות הנייר ובין אם מגורם אחר.

דילוג לתוכן