דור העתיד כחול לבן – הכירו את הכוכבים הצעירים של הכדורסל הישראלי

הכוכב שאפילו אגדת ה-NBA טוני פארקר שם עליו עין, הסטודנט מאוניברסיטת "ייל" ובנה של שחקנית עבר מוכרת היטב מנבחרת ישראל – כל אלו ועוד מספר כוכבים צעירים הגיעו לחצי גמר היורובאסקט, כאשר ניצחון הירואי על גרמניה הוא זה ששלח אותם לשם. בכתבה זו, החלטנו לתת לכם סקירה קצרה אודות השחקנים הצעירים של נבחרת העתודה.

הצעירים מראים מהי אתיקת עבודה

מדובר פה על הפעם החמישית ברציפות בה ישראל מגיעה אל מעמד ארבע הגדולות שביבשת אירופה. אולם, הפעם מדובר על הישג ישראלי שהוא לא פחות ממופלא, זאת בשל העובדה שאותה נבחרת צעירה סיימה את שלב הבית המוקדם במקום האחרון, לאחר שהפסידה לנבחרות איטליה ובלגיה. אולם, הכוכבים הצעירים שעד לאחרונה היו לא פחות מאלמונים בציבור, לא נכנעו ועברו כברת דרך שבסופה הפכו לשמות מוכרים ולא רק עבור אלו אשר נושמים כדורסל.

השחקנים הצעירים והמבטיחים

בעת בה אנו מדברים על ספורט ותרבות ועל כל הנוגע לנבחרת העתודה הצעירה, חשוב קודם לכן להדגיש כי ראוי לציין לשבח את כל השחקנים הצעירים שנתנו את הנשמה על מנת לעשות את כולם בבית גאים. בין היתר, הסגל של הקבוצה הצעירה מונה את דניאל וולף, דניאל גואטה, יובל לוין, עידו הראל, אבנר דרוד, אריאל אייזיק, נווה מינץ, רון ציפר, נבו זומרפלד, אופק גול, יואב ברמן ונועם יעקב.

הכוכבים

בעוד כי אין ספק שראוי לציין לשבח את כל הצעירים שנתנו חלק במאמץ המשותף, כמו בכל ספורט – תמיד יהיו כאלו שזרחו יותר מכל השאר. ובכן, ביניהם ניתן למנות את נועם יעקב, הגארד בן ה18. הגארד הצעיר הושאל לקבוצת הפועל ירושלים בעקבות פציעה של נועם אחר – נועם דוברת.

מאמן הקבוצה, אלכסנדר דז'קיץ' מיד הבין עם איזה כישרון גדול הוא מתעסק שכן, המאמן נטה לשלב את הגארד הצעיר במשחקי מפתח בליגה, לרבות המשחקים נגד חולון בהם ירושלים היא זו שניצחה. אפילו טוני פארקר, אגדת NBA מהסאן אנטוניו ספרס החמיא רבות לנועם יעקב הצעיר, אם כי כדאי לציין שטוני פארקר הוא בעליה של קבוצת וילבראן הצרפתית ממנה יעקב הושאל.

לסיכום

לצד ההישגים הבלתי נתפסים בכדורגל ובכדורסל כאחד, אין ספק כי העתיד של הספורט הישראלי הוא ורוד במיוחד שכן, הכוכבים הצעירים מראים אופי ונחישות ולא רק יכולות מתקדמות של ענפי הספורט המובילים והאהודים ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן