חללי העבודה הטובים ביותר בתל אביב

כולנו צריכים איוורור מדי פעם. אתם יודעים, קצת לצאת מהבועה. טוב, לא צריך להרחיק, לא התכוונו לצאת מהעיר, אבל אולי כן כדאי לשקול מדי פעם את האופציה יוצאת הדופן של יציאה מהבית. ועם זאת, עדיין צריכים לעבוד. אז איך עושים את זה? באמצעות חללי העבודה המוקצים לעבודה ברחבי העיר.

אז רגע לפני שאתם שמים פעמיכם לקפה הקרוב במטרה להעביר בו את היום, כדאי שתסקרו את השניים הבאים:

רוטשילד 45, Mindspace

החלל לעבודה. סליחה, ה-חלל, בהא הידיעה. מיינדספייס הוא המקום האולטימטיבי בו תוכלו להגיע להישגים משמעותיים בתוך זמן קצר אם אתם חפצים בריכוז מרבי ללא הפרעות באמצע.

המתחם, כמובן, ממוקם באזור הכי שווה של תל אביב כך שלא משנה אם אתם מגיעים מהדרום או מהצפון, תוכלו להתמקם בניחותא. האווירה נעימה וממכרת כך שאפשר לשבת שעות במקום ולאחרונה נוספה קומה חדשה כך שאם ברצונכם לכבוש את המתחם, זה הזמן.

אגב, למיינדספייס יש תחנות גם בערים הגדולות ברחבי העולם, ביניהן לונדון וברלין, כך שלרשת יש ניסיון רב בהתאמת חלל העבודה לצרכים של העובדים. העיצוב – מושלם. האווירה – מושלמת. רק העבודה – תלויה בכם.

Wework, אלוף קלמן מגן 3

המקום שאליו הולכים כדי לעבוד. כשנמאס לכם לשבת בבית, WEWORK הוא החלל האולטימטיבי לכל הצפוניים בינינו שלא מתפשרים על רמה גבוהה של אוויר, מזגן, ואפילו זמן איכות לצאת קצת מהעבודה ולהתרענן בקנייה קטנה בשוק הססגוני המצוי בקרבת מקום.

אופיו הייחודי של WEWORK מאפשר עבודה נוחה לכל פיילוט של עובדים, לא משנה אם אתם לבד או חלק מפורום, תוכלו לעבוד בשיתוף פעולה יחד עם העובדים האחרים, בחדר מיוחד עבורכם. חדרי הישיבות הם המפנקים ביותר שתמצאו בין חללי העבודה התל אביביים וכוללים שני מטבחים בכל קומה, חדרי ישיבות וחדרי עבודה, חדרי הנקה, הפי האוור ועוד.

אגב, המקום אידאלי לא פחות עבור אלו בינינו המטיילים בעולם וממשיכים לעבוד הודות להיות WEWORK רשת בין לאומית, כך שלא משנה מהיכן אתם מגיעים, תוכלו למצוא לעצמכם פינה אידאלית לעבודה.

בשנים האחרונות יותר ויותר צעירים עוברים לעבוד מהבית, וגם לקורונה יש תרומה לא מבוטלת לעניין. העניין הוא, שכמה כבר אפשר לעבוד מהבית? בדיוק לשם כך מוקצים בשנים האחרונות חללי עבודה ייעודיים שכל מטרתם היא יצירת מקום נוח ונעים בו אפשר להתרכז ולהתקדם מהר יותר בעבודה במקום להתפזר ולהתמקד בעיקר ב… פייסבוק.  אתם עדיין גוללים?

דילוג לתוכן