סקירת קורקינטים איכותיים בתל אביב

אם גם אתם החלטתם לחיות באיכות חיים גבוהה ולא לוותר על מה שעושה לכם טוב באמת, אחת האפשרויות הטובות ביותר להוסיף לשדרוג החיים היא בחירה בקורקינט לשינוע הכללי. מי שבוחר לקנות קורקינט באופן פרטי צריך להשקיע קצת יותר מחשבה מאלו השוכרים קורקינט באופן יומיומי משום שהמחויבות הכלכלית היא הרבה יותר גבוהה.

קורקינט חשמלי שיאומי 1S

שיאומי הוא הדגם הנבחר על ידי רבים בשל מגוון רחב של סיבות: טווח נסיעה של 30 ק"מ, מהירות נסיעה של 25 קמ"ש, נוחות תפעול נוחות קיפול ואפילו צמיגים פנאומטיים. סוחבים את הקורקינט בעלייה למשרד? את המשקל הקל של שיאומי קרוב לוודאי שלא תרגישו.

גם זמן הטעינה של הסוללה הוא מהיר יחסית כך שלא תמצאו את עצמכם מחכים שעות לרכיבה הבאה: כל טעינה אורכת לא יותר מ-5.5 שעות לסוללה מלאה.

החסרונות של שיאומי קצת יותר מעיקים: עם זאת, גם המושלמים אינם באמת מושלמים כשמתקרבים אליהם, והחסרונות העיקריים של הקורקינט כוללים את היותו מאט בעליות. כמו כן לא קיים בקורקינט מנגנון למניעת גניבות, לא מותקן בהם בולם זעזועים וטווח הנסיעה איך נאמר, אפעס, לא התעלפנו.

Segway Ninebot KickScooter

קצת יותר יקר משיאומי (נו, מה) אבל גם יותר איכותי משיאומי, כך שמי שלא רוצה לוותר על האיכות הגבוהה של הקורקינט ומחפש מענה לנסיעות טווח ארוך במהירות לא מבוטלת, קרוב לוודאי ייהנה ממה שיש לסגווי להציע.

העיצוב של סגווי כבר ידוע מהיום שהוא יצא לשוק, גם בעליות הוא מרשים ביותר ועם טווח נסיעה של 65 ק"מ אתם יכולים להיות שקטים עד העבודה וחזור. עם זאת, קחו בחשבון שמדובר בקורקינט יחסית כבד מאחיו (או מתחריו).

Razor E100

ואם המחיר היה נקודת החולשה של סגווי, אז ברייזור אנחנו כבר יכולים ליהנות מחוויית רכיבה לא רעה בכלל במחיר שווה לכל נפש.

רייזור הוא הקורקינט בלשון הידיעה, עבור ילדים, וזאת הודות למשטח העמידה הרחב המאפשר נוחות וביטחון ברכיבה, עיצובים מגניבים ואהובים ביותר על ילדים, גלגלים קדמיים רחבים יחסית המעניקים בטחון ברכיבה, נוחות הרכבה ופירוק האידאלית לילדים קטנים יותר וכן המנוע – הוא בין השקטים. עם זאת, אם הילדים שלכם לא יהיו מוכנים לסחוב קורקינט כבד יחסית, כדאי אולי לשקול אופציה אחרת.

כך או כך, מה שבטוח הוא שיותר ויותר רוכבים משתמשים כיום בקורקינטים במקום בכלים אחרים – הן בשל הבטיחות, הן בשל המחיר והן בשל השקט הנפשי וההנאה.

דילוג לתוכן