רשימת הסופרמרקטים הכי שווים בתל אביב

טוב בינינו, למי יש זמן לעמוד בתור שעות ארוכות, לסבול את הצפיפות ואז עוד לחזור הביתה ולגלות שחלק מהירקות בכלל לא בשלים או שהמבצעים כבר לא בתוקף. אז כדי לדעת אילו סופרים נחשבים לשווים ביותר עוד לפני שיוצאים מהבית, הכנו עבורכם רשימה של הסופרים הטובים ביותר.

מגה בעיר

מגה בעיר עושים את מה ששופרסל עשו לכל המדינה וכובשים עם מגוון עצום של מוצרי איכות המוצעים לכל מחפשי מוצרי הבריאות, הטבעונות, הדיאטה ועוד. אפשר למצוא בסופר מגוון עצום של מוצרים בלי להתפשר על האיכות. מה שכן, מדובר בסופר לא הכי זול באזור כך שאם אתם מתכוונים לחסוך, קחו בחשבון שזה פחות מתאים. דיזנגוף 7.

אושר עד

עם המחירים של אושר עד, תוכלו לחיות חודש שלם במחירים שבכל סופרמרקט אחר יקצרו רק חצי מהסל. אושר עד מציעים מגוון עצום מכל אחד מהמוצרים הקיימים, כך שהמבחר הוא כמעט אינסופי.

עם זאת, חשוב לזכור שהסופר פחות חזק בכל הנוגע למוצרי טבעונות. אבל אם אתם מתכננים קנייה ענקית ורוצים לסגור סל קניות עצום במחיר הכי אטרקטיבי, אושר עד הם האופציה הטובה ביותר. ולטר מוזס 3.

טיב טעם

טיב טעם הולכים ומתרחבים והסניפים המקוריים הולכים ומשתבחים. כך, בסניף בדיזנגוף 16 אפשר למצוא את כל מוצרי האיכות – לא רק מהארץ. המגוון הרחב של המוצרים מעניק לכל אנין טעם את ההזדמנות לקפוץ לאירופה או לקבל טעימה של טעמים שונים מרחבי העולם.

באבא

מי שעובר באיזור ישעיהו חייב לעצור ולקנות משהו, שהרי באבא הוא הסופר המיתולוגי שכולם קונים בו. שעות פתיחה סביב השעון מאפשרות לכם לקנות כל מה שבא לכם ולקבל שירות מידי. המנהלים דואגים שגם אם יש תורונצ'יק, מיד תיפתח לרשותכם עוד קופה והשירות – במיוחד עבור הלקוח. מה שמסביר למה באבא והיה נותר הסופר מרקט המיתולוגי בתל אביב. ישעיהו 1.

שופרסל

שופרסל הייתה ועודנה נחשבת לרשת היקרה ביותר. קצת מעל מגה בעיר, שופרסל לא מתביישת לגבות מחירים גבוהים, אבל גם האיכות בהתאם. חוצמזה, יש מי שרגילים לקנות ברשת כבר עשרות שנים ולא ישנו הרגלים אחרי כל כך הרבה שנים. אם חשקה נפשכם במוצרים איכותיים, שופרסל היא הרשת הטובה ביותר לסגור בה את הקניות השבועיות.

אלו הסופרמרקטים הטובים ביותר שקיימים לקניית סלים גדולים ושבועיים אולם, אם גיליתם בשבתות או בחג שהמקרר ריק, מה עושים? קופצים לסופרים הפתוחים 24/7.

דילוג לתוכן