יפה לך – מכוני היופי והקוסמטיקה הכי שווים בתל אביב

בינינו, לכולנו חשוב להיות יפות. לא משנה באיזה גיל, באיזה סטטוס את או באיזו דרך את מגיעה לעבודה היום ולאיזו, הטיפוח העצמי חשוב. החל מעור חלק דרך טיפוח פנים ועד לציפורניים מטופחות, לרבו דאגה לגוף הפיזי והגוף הרוחני, כולנו רוצות חיוך זוהר.

כולה

כולה הוא מתחם אידאלי לנשים: זה משום שלא משנה אם נולדת אישה או נעשית אישה במהלך החיים (כדברי סימון דה בובואר), הרי שכולה הוא המקום בשבילך. כולה מקום שמשקיע את כל כולו בנשים. "כולה" לא מגדיר את עצמו כספא אלא כ"מקום של נשים עבור נשים".

המקום מציע מגוון עצום של טיפולים שונים ביניהם טיפולי פילינג שונים, עיסויים רפואיים, טיפולי עור ופנים, טיפולי גוף ועוד. לקבועות מוצעים מבצעים אטרקטיביים.

קרנית מלמד

קרנית מלמד הקימה מרכז רפואי מקצועי בשנת 2004 ומאז ועד היום היא ממשיכה ומפתחת אותו ומטפחת את לקוחותיה. המקום מציע מגוון עצום של טיפולים קוסמטיים ורפואיים שונים המבוססים על המשנה הסדורה של מלמד.

המעוניינות יכולות להתנסות בטיפולי פנים מגוונים, טיפולי אנטי אייג'ינג, טיפולים שוטפים להסרת שיער וכן לקבל טיפול בהתאמה אישית לאורח החיים ולתזונה. אם אתם בעניין של איפור, תמצאו במקום מאפרות מקצועיות וכן אופציה לאיפור קבוע.

סיוון קדוש

אם אתן לא יוצאות מהבית בלי ציפורניים מטופחות, סיון קדוש היא המקום בשבילכן. קדוש משקיעה בכל לקוחה משל הייתה הלקוחה הראשונה והראשית שלה, והתוצאה בהתאם. במקביל תמצאו במקום מגוון עצום של טיפולים נוספים לרבות טיפולים להסרת פיגמנטציה, טיפולים להצרת היקפים, הסרת שיער בלייזר, מילוי קמטים ועוד.

ההתמחות של המקום היא בטיפולי פיגמנטציה שלאחריהם העור קורן וזוהר. המיקום של סיון קדוש מאפשר קפיצה לקבל טיפול מפנק בכל שעה משעות היום, בלי להתעכב יותר מדי. והיחס? כמו בבית.

רקפת בר

כן, זה הסתיו שעושה לנו את זה, אבל גם רקפת בר עושה את זה לא פחות טוב. לרקפת בר רשימת לקוחות מכורות שלא מעזות לצאת מהבית בלי ביקור בסלון שלה. החל מטיפולי יופי הכוללים השקעה משמעותית בשיער דרך טיפולי ציפרניים מפנקים ועד הסרת שיער באופן שוטף ותוך זמן קצר.

קיסו

מנהלת המקום מביאה איתה ניחוח שונה של טיפוח והשקעה. את החיבה האמיתית שלה לקוסמטיקה פיתחה עוד לפני שעלתה ארצה והודות לידע שצברה במשך השנים, כל לקוחה יכולה לקבל אבחון אישי בתוך זמן קצר, בלי לחכות יותר מדי לתור ובלי לשלם הון תועפות.

עכשיו, כל שנותר לבחור הוא המקום המועדף.

דילוג לתוכן