מסעדות הפועלים הכי שוות בתל אביב לשנת 2023

טוב, נו, זה כבר לא סוד שהאוכל הכי טוב הוא האוכל של אמא. לא משנה בכמה מסעדות יוקרה תאכלו, בסופו של יום כולנו רוצים להרגיש את החום שוטף את הגרון, את הרטבים הנימוחים בפה ואת התיבול המיוחד המאפיין אך ורק את המטבח של אמא.

וזה מטבח שיש רק אחד כמותו. טוב, אולי כמעט: הרשימה הבאה מרכזת את כל מסעדות הפועלים השוות של תל אביב, אלו שעושות טעם של אוכל של אמא.

עזורה

מעיר הקודש לתל אביב, עזורה מביאה למרכז את הטעמים הירושלמיים בלי לוותר על הארומה ועל הדיוק בכל תבשיל. הקובה והתבשילים המוגשים במקום לא יורדים מהרמות הגבוהות ביותר של מטבחים ביתיים ואף עולות עליהם כמה מונים.

המנות טריות מדי יום כך שאי אפשר לסרב לריחות היוצאים מהמטבח של עזורה. עם זאת, קחו בחשבון כי לא מדובר במנות הזולות ביותר בעיר, ביחס למסעדת פועלים. אבל מה לעשות שגם לטעמים של בית יש מחיר.

שמעון מלך המרקים

המרקים הטובים ביותר הם אלו המוגשים בכרם, ועל זה קשה מאד להתווכח. החל ממרק זנב שור דרך מרק רגל ועד מרק ביז, המרקים ב"שמעון מלך המרקים" לא מאכזבים, ולא משנה מה מצב הקיבה שלכם כשאתם מגיעים למקום.

ויטושה

ויטושה היא תחנת חובה למבקרים בדרום העיר, ואלו שגרים בה צריכים להיזהר שלא להתמכר. האוכל הבולגרי המוגש בויטושה הוא משביע וכולל מנות דשנות ומפנקות שמזכירות את הטעמים מהבית: החל מקציצות בהכנת יד, דרך מוסקה מעלפת ועד מרקים שיגרמו לכם להשתקע בכסא.

סעדיה

סעדיה מגיש במסעדה שלו אוכל שמוכיח שטיסה בזמן אפשרית גם אפשרית: חילבה אוורירית וטרייה, מרקים איכותיים ולחמים מהבילים עושים טעם של עוד ויגרמו לכם לבקר במקום באופן קבוע. מנת האורז מחממת את הקיבה והשעועית דואגת למלא אתכם ברוגע כמעט ממסטל. אם אתם מתמכרים למקום, נא לא לבוא בתלונות.

סנדר

בסנדר אחראיים על אוכל טוב. זה מה שעושים במקום במשך כבר שנים רבות והמנות שומרות על הרמה הגבוהה שלהן, לא משנה כמה שנים עוברות. הודות למנת הקישקע, הקרעפלך והרגל הקרושה, יש מי שמהלל את המקום משל היה בית כנסת לרעבים. על החשבון תקבלו גם כרוב מוחמץ וחזרת איכותית.

אז נכון, כשנמצאים בלב העיר לא תמיד יש זמן לקפוץ לאמא לאכול, אבל מי אמר שאי אפשר לאכול את האוכל של אמא בהזמנה הביתה?

דילוג לתוכן