כרטיסי ביקור מיוחדים לעסק: כרטיסי ביקור מפלסטיק ומתכת

כרטיסי ביקור הם מוצר דפוס שיש לכל עסק. כאשר אנו מגיעים אל בית הדפוס להזמין כרטיסי ביקור אנו יכולים להזמין כל סוג של כרטיסי ביקור שרק נרצה, ולשלב בעיצוב הגרפי כל אלמנט שנרצה כדי לקבל כרטיסי ביקור שיהיו יחודיים רק עבורנו, כאלו שיזוהו עם בית העסק שלנו ויהפכו להיות הזהות העסקית שלנו.

בעבר הדפסת כרטיסי ביקור התבצעה בצבע אחד, כאשר על גבי כרטיסי הביקור הופיעו פרטי בית העסק והפרטים שנדרשים ליצירת קשר איתו בעיצוב של הטקסט בצבע אחד על רקע הנייר עצמו. עיצוב זה לא הכיל אלמנטים עיצוביים רבים ולא אפשר יצירת גרפיקה ייחודית שתיצור זהות ותדמית עסקית מקורית עבור בית העסק, אך עיצוב זה היה זול בהרבה מעיצוב צבעוני, אשר היה יקר מאוד בעבר ולכן כל העסקים עיצבו כרטיסי ביקור משעממים בצבע אחד בלבד, מה גם שבעבר לא הייתה מודעות רבה לכוח ולחשיבות של יצירת תדמית עסקית ייחודית, וכרטיסי ביקור שימשו למטרת העברת מידע בלבד.

כרטיסי ביקור בימינו מודפסים בעיצוב צבעוני וכמעט בכל בית דפוס, בעלויות נמוכות מאוד. לכן, כיום אפשרויות העיצוב של כרטיסי ביקור הן כמעט בלתי מוגבלות, וניתן לשלב בעיצוב הגרפי של כרטיסי ביקור אלמנטים רבים כמו לוגואים צבעוניים, צבעי רקע ואפילו תמונות בצבע מלא. עיצוב והדפסה ססגוניים וצבעוניים המורכבים מארבעת צבעי היסוד של כל בתי הדפוס והעיצוב, מאפשרים יצירת כרטיסי ביקור מרהיבים ומקוריים.

שימוש בצבעים על גבי כרטיסי ביקור כמו על שאר מוצרי המיתוג והפרסום של בית העסק, מאפשר יצירת תדמית עסקית ייחודית שתזוהה עם בית העסק. ניתן לראות זאת היטב כאשר אנו בוחנים את החברות המובילות, כאשר צבע מסוים מזוהה באופן אוטומטי עם מיתוג של חברה מסוימת. חשוב מאוד להמשיך ולהשתמש באותם צבעים בכל אמצעי המיתוג של בית העסק, על מנת שאותה תדמית עסקית תחדור למודעות של הקהל הרחב.

כרטיסי ביקור מודפסים לא חייבים להכיל תמונות ואלמנטים גרפיים מורכבים על מנת ליצור עניין, שמרו על עיצוב פשוט ונקי ושלבו את הצבע שמזוהה עם בית העסק כרקע בכרטיס, כצבע בצד האחורי של כרטיסי הביקור ועוד. חשבו על רעיונות מקוריים איך תוכלו לשלב את הצבע במזוהה עם החברה באופן מעניין על גבי כרטיסי ביקור של העסק, ודאגו שאותו צבע יבוא לידי ביטוי בכל מוצרי החברה, ואף בשלט של בית העסק ואפילו בעיצוב הפנים של החנות או המשרד.

לעוד חומרים על כרטיסי ביקור מיוחדים תיכנסו לאתר בלינק הזה.

דילוג לתוכן