פ – ת – ו – ח – ! הסופרים התל אביביים הפתוחים סביב השעון

אמצע הלילה. אתם במאנצ'. מה מאנצ'? יכולתם לאכול את כל הסופר. אממה? הסופר סגור… אז מה עושים במקרים כאלה? כדי להימנע ממצב שאתם חרמנים על אוכל ומגלים שהוא הגיע יבש, ריכזנו עבורכם את רשימת הסופרים הפתוחים 24/7 ומציעים תוצרת טרייה. אז מתוק או מלוח

AMPM

מאז שאמפם נכנסה לתל אביב, נראה שכמעט וכבר אין סופרים אחרים באזור. אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם זמינות מידית של כל מוצר אפשרי, החל מנייר טואלט ועד לציוד עישון, אמפם לא מאכזבים. אמפם ממוקמים ברחבי העיר כך שסביר שכבר איתרתם את הסניף הקרוב לאזור מגוריכם. 

כיכר ג'אפא מרקט

זה לא סוד שרוב העיר היגרה דרומה ובתוך ההגירה הזו, ובכן, יש לא מעט עלייה בביקוש למוצרי איכות בדרום העיר. ג'אפא מרקט אמנם קיים כבר שנים רבות ומציע מגוון עצום של מוצרי מזון שתוכלו למצוא במחירים זולים לכל כיס, אולם עם ההגירה ההמונית לדרום תל אביב אפשר למצוא בו יותר ויותר מוצרי איכות. 

אם אתם מחפשים מקום לעשות בו קניות קבועות, עם זאת, רצוי שתוודאו כי אתם מוצאים את כל המוצרים הקבועים אצלכם במקרר כי לפעמים יש חוסרים במוצרים מסוימים.

סופר יודה תל אביב

סופר יודה הוא המקום שתמיד פתוח ולא רק תמיד פתוח, אלא גם תמיד יכול לקבל משלוחים. אם עיר ללא הפסקה הייתה מתארת סופר, אז היא הייתה מתארת את סופר יודה בתל אביב. סור יודה מציעים ירקות ופירות טריים שעושים טוב על הלב, מצרכים ייחודיים שאפשר למצוא רק בסופר יודה וכמובן, משלוחים עד הבית. אחד הדברים שסופר יודה ידועים בו הוא הטריות, וזו עושה את שלה עבור מי שמחפש איכות. בן יהודה 224.

סופר אל הים

ברחוב אילת 13 בתל אביב, מיד ביציאה מהים, מחכה לכם סופר מרקט איכותי המציע מגוון עצום של מוצרים, בלי להתפשר על הטוב ביותר. המבצעים העולים בדף הפייסבוק מעודכנים והופכים גם את המשלוחים לחוויה טובה, הודות לשירות לקוחות מקצועי העומד לרשות הלקוח בכל שעה. בסופר מציעים יחס חם לכל לקוח והתחושה היא כמו לחזור הביתה.

אם אתם יודעים על סופרמרקט פתוח 24/7 שלא מופיע ברשימה, זה בדיוק הזמן לכתוב לנו ולהעיר את תשומת לבנו כך שבפעם הבאה, נוסיף אותו לרשימה. אם לא מצאתם כאן את מה שאתם צריכים, כנראה שאתם צריכים סופר גדול יותר ותמצאו אותו כאן

 

דילוג לתוכן