מקומות בתל אביב ששווה לבקר בהם באמצע השבוע

העיר הולכת ומתפתחת משנה לשנה ואנחנו יכולים לראות כי לא משעמם לרגע. למעשה, מי שלא עומד בקצב, מוצא את עצמו מפסיד את החידושים שיש לעיר להציע וביניהם אירועים המיועדים לכל הגילאים: החל מגילאי ההתבגרות, דרך פעילויות המיועדות לכל המשפחה ועד לפעילויות רומנטיות המיועדות לדייטים מפנקים. 

לפני שאתם מתחילים להסתבך במקומונים שונים על מנת למצוא את הפעילות האולטימטיבית עבורכם, הכנו רשימה קצרה של מקומות ששווה לבקר בהם:

אנו – לספוג קצת היסטוריה

אם אתם רוצים לספוג קצת היסטוריה ולתת לילדים לשמוע מה שהם לא לומדים בבית הספר, "אנו" – מוזיאון להיסטוריה יהודית, הוא המקום האידאלי לכך. ב"אנו" תוכלו לשמוע סיפורים מרתקים על ההיסטוריה של העם היהודי, לגלות מחדש מקומות שחשבתם שאתם מכירים לעומק ולהתנסות בשאלונים ופעילויות שמפעילות את המחשבה. 

מתחם התחנה

מתחם התחנה הישן מתחדש ועמו לא מעט פעילויות, ארוחות מפנקות ועוד. כל אלו הופכים את הבילויים בשבת עם הילדים להרבה יותר מאתגרים ומרתקים. כך למשל, תוכלו לצפות בהצגות ללא תשלום, לגלות פסטיבלים בנושאים שונים, להשתתף בפעילויות משתנות על פי יוזמות העירייה ויוזמות עצמאיות ואפילו לקנות כמה פריטים ייחודיים בחנויות שנפתחו במתחם לא מזמן. 

וויקבורד וסקי מים בפארק מנחם בגין

אם אתם והילדים שלכם חובבי אטרקציות לא קטנים, אז סקי המים בפארק מנחם בגין הוא אחת האופציות הטובות ביותר לאלו שרוצים להתנסות בגבולות היכולת הפיזיים שלהם. התנסות בסקי מים מתאימה גם למי שאין לו ניסיון קודם כך שאתם יכולים להתנסות בחוויות מרתקות ולצאת ממוד של "נחת" ל"אקסטרים" וכל זה במרחק נסיעה מהבית.

מוזיאון תל אביב לאמנות

חושבים שמוזיאון הוא חוויה משעממת? חישבו שוב. הודות לחידושים בתחום האמנות והבנה כי העולם נע על צירו ללא הפסקה, גם במוזיאון תל אביב לאמנויות הבינו כי החידושים צריכים להיות חלק מהשגרה. מסיבה זו, מוזיאון תל אביב לאמנות מציע מגוון עצום של אפשרויות ההופכות את החוויה של גילוי יצירות חדשות למשהו שלא הכרתם קודם לכן: המוזיאון מביא אל רחבות המקום תערוכות מרחבי כל העולם, חלקן מערבות לא רק את חוש הראייה אלא לא פחות מכך גם את חוש המישוש, את היכולת לגעת ולהתנסות, ומה יותר טוב עבור ילדים אם לא למידה חווייתית?

האטרקציות השונות המוצעות בתל אביב לבילויים של אמצע השבוע יכולות להיות אינסופיות אם אתם רק פותחים את הראש ונותנים לעצמכם לגלות מחדש את העולם.

דילוג לתוכן