מחפשים מקום לנגן בו ? חדרי החזרות הכי שווים בתל אביב

בתור להקה, אתם יודעים שאתם צריכים לתת את הכי טוב שלכם אם אתם רוצים להגיע רחוק. התחרותיות בתחום המוזיקה היא בלתי פוסקת וככזו, היא מצריכה את כל מי שחולם למלא אולמות שלמים בקהל, לגלות יותר מוטיבציה ולהשקיע רבות בפרסום. וחדר חזרות הוא לא עניין של מה בכך:

החל מהסאונד המופק בחדר, דרך הקרבה שלו למקום המגורים ועד לאביזרים שהוא מציע, כמו גם השירותים הנלווים, עבודה בחדר חזרות צריכה להתאים בדיוק לצרכים שלכם כדי שתוכלו להפיק את הקליפ המושלם אז ריכזנו עבורכם רשימה של חדרי החזרות הטובים ביותר בעיר:

ביט

ביט הוא בין המקומות היותר מוכרים בעיר, הודות לוותק שלו – הן בעבודה והן באירוח להקות שונות מרחבי הארץ. ביט מציעים ללהקות ציוד מעולה וחדשני המתחלף כל כמה זמן, אקוסטיקה שאי אפשר להתווכח עליה, אפשרות לערוך קליפים בלייב, אפשרויות שונות של עריכת וידאו, ערוצים שונים, קריינות ועוד. סלמה 46 תל אביב.

דופלר

דופלר מציעים מרחב המעניק השראה לכל מי שמבקש לגדול ולעשות שמות בבמה הישראלית. אחד מחדרי החזרות היותר מעניינים בתל אביב, הודות לבנייה ללא פשרות: המרחב מציע מגוון אפשרויות הקלטה ואת כל הציוד הנדרש כדי שאתם תרגישו בבית: חצר להתרעננות, עמדת קפה לשירותכם, חדרים בעלי התמחויות סאונד ספציפיות. 

ג'ניס

סטודיו ג'ניס הוקם עבור מוזיקאים שמחפשים את הבית השני שלהם. המקום מציע סאונד ברמה גבוהה הודות לעובדה שהוקם ועודנו מתוחזק על ידי תמר קסלר מלמוד, מוזיקאית בעצמה ואשת סאונד. תמר בעצמה נולדה למשפחה של מוזיקאים וספגה מוזיקה לאורך השנים. נכון להיום מגיעים אל ג'ניס מוזיקאים מכל רחבי הארץ כדי להקליט.

דימיוזיק

מתחם בעל שלושה חדרי חזרות המספק שירותים ברמה הגבוהה ביותר. שירותי ההקלטות במקום מאפשרים לכל להקה להרגיש בבית, והודות לחניה החופשית אתם יכולים להתנחל כמה שעות שמתחשק לכם.

אולפני וייב 

אולפני וייב הם בין המקומות היותר מאפשרים. השראה, חיבור וחופש הם מה שמרגישים ברגע שנכנסים לאולפני וייב, והתחושה היא בהתאם. אל תתפלאו אם בפעם הבאה שתחפשו אולפן הקלטות, תתמכרו לתחושה המאפשרת שיש באולפני וייב.

החיפוש אחר האולפן המושלם יכול להיות מתיש, לא אחת בשל ענייני תשלום. למרות זאת, אם תמצאו את המקום האולטימטיבי שלכם, הוא יהפוך להיות הבית השני שלכם וכך תוכלו למצוא את עצמכם חוזרים אליו שוב ושוב ושוב בשביל להקליט את השירים שאתם הכי אוהבים. 

דילוג לתוכן