טיפים חשובים בבחירת עורך דין לענייני גירושין

ניתן לומר באופן חד משמעי כי בעת בה אנו מדברים על בחירת עורך דין גירושין לצורך ניהול תיק גירושין, ניכר כי מדובר על בחירה מאוד חשובה ומשמעותית, כזו אשר תשפיע באופן ישיר על תוצאות ההליך המשפטי, במיוחד לאור העובדה כי מדובר על האדם שילווה אתכם לאורך כל הליך הגירושין, תהליך אשר ברוב המוחלט של המקרים הופך למורכב ולא פשוט.

יחד עם האמור, ניתן לומר כי יחד עם חלוף השנים הצטרפו לא מעט אנשי מקצוע לתחום עריכת הדין תחת ענף הגירושין, מה שעשוי לגרום לבלבול לא קטן בקרב האנשים השונים ולכן, במטרה לעשות לכם סדר בבלאגן ריכזנו עבורכם במאמר הבא מספר טיפים עיקריים שחשוב לקחת בחשבון טרם הגעתכם אל מעמד הבחירה, במטרה לוודא כי אתם אכן מבצעים את הבחירה האידיאלית ביותר עבורכם, כזו שתשרת את האינטרסים שלכם וכמובן – תעניק תמורה הולמת עבור ההשקעה הכספית שלכם.

1. מידת הניסיון בענף הגירושין – ככלל, בעת בה אתם מחפשים אחר שירותיו של עורך דין גירושין מומלץ , מוטב שתפנו אל איש מקצוע ותיק המחזיק בניסיון רב בענף הגירושין ובדיני המשפחה. יחד עם האמור, מוטב כי עורך הדין עליו שמתם יהיה חד מחשבה מקצוען בתחומו וביתר המקצועית המשיקים לענף הגירושין כדוגמת דיני עבודה, דיני חוזים וכן הלאה.

כך למעשה, תוכלו להבטיח כי אתם פונים אל עורך דין גירושין אידיאלי, כזה שיוכל להעניק לכם ליווי הולם בבית המשפט במטרה לשרת את כלל האינטרסים שלכם ולהוביל לתוצאה משפטית שמשרתת את הצרכים האישיים שלכם. יתרה על כך, מוטב לבחור בעורך דין שידע לזהות באופן מהיר וחד את נקודות השינוי השונות במסגרת הקונפליקט במטרה להעניק לכם את האפשרות להבחין בין הטפל לבין העיקר.

2. היעזרו בחוות דעת והמלצות – אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון טרם הגעתכם למעמד הבחירה יהיה לחפש אחר חוות דעת והמלצות של מכרים או לחילופין לקוחות קודמים, במטרה לגבש דעה סולידית יותר בכל הנוגע לעורך הדין המתאים לכם ביותר. יחד עם זאת, חשוב לציין כי אחת הטעויות היותר נפוצות בבחירת עורך דין תהיה בחירה באיש המקצוע הראשון שתפגשו שכן, ההמלצה המרכזית תהיה לבצע סקר שוק מעמיק לצד השוואת מחירים, במטרה לוודא כי אתם אכן מכוונים אל העסקה האידיאלית ביותר עבורכם.

לסיכום, אתם יכולים להתבסס על המלצות על מיותר לציין כי לא מדובר בפרמטר היחידי לבדיקת יעילותו של עורך הדין עליו שמתם עין ולכן, חשוב לוודא כי אתם מגיעים שקולים אל תהליך הבחירה, סמכו על האינטואיציות האישיות שלכם לצד התייחסות לכלל הפרמטרים הרלוונטיים ביותר עבורכם וכך למעשה, תוכלו להיות בראש שקט כי אתם אכן בוחרים בחירה חכמה ונכונה.

קרדיט תמונה FREEPIK

דילוג לתוכן