וטרינר עירוני תל אביב – שעות פעילות ומידע נוסף

שירותי וטרינר עירוני תל אביב הם חלק חשוב בטיפול בבעלי חיים, וחשוב לדעת מה לחפש כשבוחרים וטרינר. אתם תמיד צריכים לעשות את המחקר שלכם ולוודא שאתם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר האפשרי עבור חיית המחמד האהובה שלכם.

מרפאה וטרינרית תל אביב שעות פעילות:
א-ה: 20:00-8:00
ו: 14:00-08:00
שבת: 14:00-11:00

ניתן להגיע למרפאה במהלך שעות הפעילות ללא קביעת תור.
ניתוחים יש לתאם מראש בטלפון 4553* או 03-5136500.
הנחה מיוחדת ניתנת לאזרחים ותיקים על בדיקת רופא בלבד.
שימו לב – בעלי חיים משוטטים ניתן להביא לאגודה עד השעה 22:00.

ישנם סוגים רבים ושונים של שירותי וטרינר עירוני בתל אביב ובכלל, ולכן חשוב לדעת מה הם כוללים. חלק משירותי הווטרינר הנפוצים ביותר כוללים טיפול מונע, ניתוח, טיפול שיניים ועוד. אלו הן רק חלק מהדוגמאות הנפוצות ביותר – ישנם עוד סוגים רבים של שירותי וטרינר שתוכלו לקבל כאשר תזדקקו להם.

מה צריך לדעת על וטרינר תל אביב?

חשוב לשקול כמה עולה שירות וטרינר לפני בחירת אחד עבור חיית המחמד שלכם – זה יהיה תלוי במגוון גורמים כמו מקום מגוריכם, בת כמה חיית המחמד שלכם, סוג הבעיה, שעת קבלת השירות (בלילה השירות לרוב יקר יותר) ועוד.

בתל אביב ובכלל, תעשיית שירותי הווטרינרים צומחת במהירות עם הגידול בבעלות על חיות מחמד. התעשייה ראתה גם עלייה בביקוש לטיפול וטרינרי עקב ההזדקנות של חיות מחמד ובעלי חיים שהופכים רגישים יותר למחלות כמו סוכרת, סרטן ומחלות לב. ומאחר שהווטרינרים לעיתים עמוסים בעבודה, אם אתם זקוקים לשירות של וטרינר עירוני תל אביב, חשוב לוודא שהווטרינר אכן זמין לקבלכם. ניתן לעשות זאת ע"י התקשרות טלפונית טרם ההגעה למרפאה.

https://www.tel-aviv.gov.il/Residents/Environment/Pages/Animals.aspx
https://www.tel-aviv.gov.il/Residents/Environment/Pages/Animals.aspx

תפקידו של וטרינר עירוני בתל אביב

שירותים וטרינרים כוללים טיפול בבעלי חיים עם מחלה, פציעה או בעיה אחרת. כמו כן, הם כוללים גם טיפול מונע. תפקידו של הווטרינר הוא לאבחן ולטפל במצב של בעל חיים וללמד בעלי חיות מחמד כיצד לטפל בצורה הטובה ביותר בחיות המחמד שלהם.

כמה מצבים נפוצים שבהם מטפלים הווטרינרים הם: טפילים, פרעושים, תולעים, דלקות אוזניים, גירויים בעור או אלרגיות, חיסונים ע"י וטרינר עירוני תל אביב ועוד. בסופו של דבר, חיות מחמד הן חלק בלתי נפרד מהמשפחה וכך צריך להתייחס אליהן.

מתי צריך בית חולים לחיות מחמד ולא וטרינר עירוני ת"א?

שירותי הווטרינר יכולים לנוע ממרפאת פשוטה ועד לבית חולים וטרינרי בשירות מלא עם מומחים בכל תחום ברפואה וטרינרית. ישנם גם סוגים רבים ושונים של וטרינרים שאולי תזדקקו להם בשלב מסוים, כגון אונקולוג (סרטן), נוירולוג (מוח) או קרדיולוג (לב). כל אלו ונוספים, הם שירותים הניתנים בדרך כלל על ידי בית חולים וטרינרי ולאו דווקא וטרינר עירוני בתל אביב.

בתוך כך, חשוב לדעת שיש הרבה סוגים שונים של וטרינרים. ישנם וטרינרים המתמחים בבעלי חיים מסוימים כמו חתולים או כלבים, או אפילו דגים. ישנם גם וטרינרים שמתמודדים עם מצבים ספציפיים יותר כמו סרטן או אורתופדיה. הסוג הנפוץ ביותר של וטרינר הוא רופא כללי, וטרינרים אלה עובדים בדרך כלל במרפאות ברחבי העיר.

דילוג לתוכן