ברק רוזיליו: ״החלקות שיער מקפידים לעשות אך ורק עם תכשירים מאושרים על ידי משרד הבריאות של חברת YBERA PARIS ISRAEL, החברה הטובה בעולם בתכשירי ההחלקה לשיער

אלו הם הטיפים שמעצב השיער ברק רוזיליו וחברת YBERA PARIS ISRAEL ממליצים כטיפים חובה לכל מטופלת לפני ביצוע החלקת שיער – כתבת חובה!

תחום החלקות השיער בישראל, הוא תחום ״פרוץ״ מאוד, שמאפשר לא אחת, לספרים לא מקצועיים ולא מנוסים, להטמיע לתוכו תכשירים כימיים מסוכנים לשיער ולעור. לא אחת אנו שומעים על נזקים שמייצרים בעלי מקצוע לא מנוסים, שיוצרים נזקים בלתי הפיכים לשערות הלקוחה. 

בבואך לגשת לביצוע טיפול החלקת שיער, כדאי לך לדעת חלק מהטיפים שליקטנו עבורך, על מנת לבצע את התהליך בצורה הבריאה ביותר.

בדקנו עם מעצב השיער ברק רוזיליו , ועם החברה שמאמצת אותו כפרזנטור, חברת YBERA PARIS ISRAEL, שנחשבת לחברת החלקות השיער הטובה בעולם, מהם העצות הכי חשובות שכדאי לדעת בטרם תיגשי לבצע החלקת שיער, ואלה המסקנות: 

 • ניסיון מקצועי: החלקת שיער הינה תהליך מורכב, שמצריך שימוש וידע רב בחומרים כימיים שעלולים להיות מסוכנים אם לא יודעים לעבוד איתם, ראשית כדאי לחפש ולבדוק, מהו הניסיון המקצועי של אותו מעצב שיער וכמה שנים הוא מבצע תהליכים כימיים, אנו ממליצים ללכת לבעל מקצוע עם הניסיון הרב ביותר, כי אין חכם כבעל ניסיון.
 • אנו בהחלט ממליצים לבדוק היטב ולבצע ״שופינג״ נרחב , בטרם מחליטים על בעל המקצוע הייחודי עבורך, אולם כדאי בהחלט להישמע להמלצות של חברות גדולות על בעל מקצוע כזה או אחר, הן בהחלט חשובות וכדאי להישמע להן.

בעלי מקצוע שמקורבים לחברות הגדלות, נבחנים ומבוקרים על ידם באופן קבוע, בעלי המקצוע, קרי מעצבי השיער, מבצעים אצל חברות האם השתלמויות באופן תדיר ודואגים להישאר תמיד מחוברים למוצרים הכי נכונים ואיכותיים ללקוחותיהם.

 • משרד הבריאות: יש לבקש ממעצב השיער אליו אתן פונות, לראות את אישור משרד הבריאות, שמאשר את השימוש בתכשירים הקיימים אצלו במספרה, ללא אישור מודפס, אין אנו ממליצים לבצע את החלקת השיער באותו מקום. 

כאמור, החלקת שיער עושים רק במקום מאושר, מאחר ומדובר בתהליך כימי שעלול להיות מסוכן לעור ולשיער במקרה של חומרים לא מאושרים. 

ביקשנו מברק שיספר לנו על היתרונות של חברת YBERA PARIS ISRAEL וקיבלנו הסבר מפורט ומפואר אודות התכונות שהופכות את החברה, לטובה בעולם בהחלקות שיער: 

1. החלקת YBERA PARIS ISRAEL היא החלקה שמתאימה גם לבלונד, בשילוב עם חומרים נוספים אחרים, והיא ההחלקה האורגנית היחידה בעולם שמתאימה גם לנשים בהריון. היא ההחלקה הראשונה הפועלת באופן טיבעי על שכבות מימן, מיישרת מחדש את השיער מהפעולה הראשונה ללא כל נזק. השיטה נגזרת מהטכנולוגיה הגבוהה ביותר בתחום הקוסמטיקה האקטיבית. הנוסחה של חומר זה פותחה מתא גזע תפוח, מזן נדיר ממוצא שוויצרי הידוע בסגולתו כמרפא ומעניק לחות.

 ההחלקה של YBERA PARIS ISRAEL נחשבת למועדפת באופן בינלאומי על ידי מעצבי השיער, החלקה זו מציעה את הרכות המושלמת, הנוסחה הייחודית שלה מכילה את kerafive, קומפלקס המחליק תוך שמירה על 22 חומצות האמינו של סיב השיער, כמו גם החדרת לחות מוגברת בזכות שמן אינקה, שמן קוקוס וחלבון קינואה.

2.החלקה של YBERA PARIS ISRAEL מגיעה עם פיגמנט שמנטרל צהוב, מיועדת לשיער בלונדיני מובהר ופגום, מעושרת בשמנים וויטמינים אשר מזינים את השיער ובונים אותו מחדש, היא משפיעה על חומצות האמינו של השיער ומעניקה לשיער לחות וברק תמידי 

החלקה זו היא בעלת פיגמנט שמנטרל את הצבעים צהוב וכתום, שנוצרים כתוצאה מהחלקות, והיא שומרת על הגוון של הבלונד לאורך כל טיפול ההחלקה. יש לדעת לערבב אותה במינונים הנכונים עם כל שאר טיפולי ההחלקה שבסדרה.

3.החלקה של YBERA PARIS ISRAEL עשויה מאגוז השיה מתאימה לשיער אפריקאי, שיער מתולתל (״ביסלי״) שיער אתיופי, שיער מקורזל ומרדני, מתאים לבנות עדות המזרח בעלות שיער עבה ומקורזל במיוחד ניתן להשתמש גם על בלונד אולם על מינונים נכונים בין המסכה והשמן.

4. לחברה סדרת מוצרים שמכינים את השיער שעבר החלקות לא מוצלחות או תהליכים כימיים כגון הבהרות, גוונים, צבעים שגורמים לקשקשת פתוחה, ולשיער יבש ופגום וללא חיים, הבוטולינקה קפילר נותנת מענה מדויק ומיוחד.

היא סידרה של 3 בקבוקים: 

שמפו – מכין את השיער להחלקה.

אקטיב – החומר הפעיל אותו אנו מורחים על השיער. 

וסמארט – לאחר פן, גיהוץ וחפיפה עם השמפו של בוטליניקה שמים את הסמארט שנותן את הציפוי שמגן על השיער. 

ניתן לערבב את החומר אקטיב עם החלקות אחרות של איברה , בהתאם לאיכות השיער ולתנועה שלו .. ההחלקה מיועדת לשיער דק שברירי עדיין ודליל.

5. קיימים מצבים שבהן כתוצאה מחומרי הבהרה, השיער נשרף והופך להיות סוג של צמר גפן על הראש, ועליו חומרי ההחלקה לא נתפסים כלל.

בטיפולים של החלקה של YBERA PARIS ISRAEL, אנו מאפשרים ללקוחה, לעבור תהליך של סידרת טיפולים שבו אנו מכינים את השיער לתהליך משחזר, לכל לקוחה על פי דרגת הפגימות שאצלה בשערה הלקוחה עוברת סידרת טיפולים, אשר מחזקים את סיבי השיער ומבריאים את הקורטקס של השערה. התהליך מחדיר סרמידים לשערה שהן בעצם השיקום של עמוד השידרה של השיער.

לשאלתנו, מה חשיבות כל הידע הזה? 

השיב רוזיליו: ״כימאי טוב של החלקות יודע לשלב בין החומרים. אם לקוחה עשתה החלקה לא טובה ,רמת החומציות הופכת אותו לפגום ואז צריך לדעת אילו חומרים לשים באיזה חלק של השערה על מנת לא לפגוע בשיער שכבר עבר החלקה או פגום בגלל תהליכים כימיים אחרים. 

YBERA PARIS ISRAEL מספקת לנו את כל המענה הנדרש על מנת לטפל בשיער, יחד עם זאת המקצוענות של מעצב השיער בעבודה עם תהליכים כימיים כל כך מורכבים חייבת לבוא לידי ביטוי, על מנת לשמור על שיער הלקוחה.

יש לציין שהמענה של YBERA PARIS ISRAEL מתאים למגוון גדול של סוגי שיער 

החל משיער בלונד או מובהר או צבוע דרך שיער מתולתל, שיער דק ושברירי, שיער מזרחי עבה ומרדני, שיער אפרו, או שיער אסייתי.״ 

ברק רוזיליו שמבצע החלקות למעלה מ 20 שנה ממליץ על תכשירי YBERA PARIS ISRAEL, ככאלו שנותנים מענה מדויק לתחלואות השיער, 

״ידוע ונפוץ שבשיער בצבע בלונד השיער נפגע יותר, ברק יודע לנטרל פיגמנטים דרך החלקות על מנת לא לשנות את צבע השיער, 

בעיקר בבלונד.

״יש לי את ארגז הכלים המושלם שיודע לתת את המענה ופתרונות נכונים לכל סוגי השיער״ מסכם רוזיליו בחיוך כובש.

החלקות שיער לחברת YBERA , צילום יח״צ
<span> <span style=font size 14pt>החלקות שיער לחברת YBERA צילום יחצ<span>
 • חברת YBERA PARIS ISRAEL פריז : ״ אנו בוחרים לפרסם במאמר זה מספר קטן של שאלות ותשובות, שיעשו לכן קצת סדר בהבנת עולם החלקות השיער ומקווים שתוכלו ללמוד מהן את כל מה שצריך, בטרם תיגשו לטיפול״: 
 1. האם ניתן למרוח את המוצרים על שיער שעבר החלקה? תשובה: כן, כל עוד השיער בריא.
 2. כמה זמן ההחלקה מחזיקה? תשובה: ההחלקה נשארת לצמיתות, והטיפול בפעמים הבאות נעשה רק בשורש.
 3. האם המוצר מכיל פורמלין או חומצה גליאוקוסילית? תשובה: לא! 
 4. מה המטרה של מוצר YBERA Fashion? תשובה: החומר מחליק את השיער ומטפל בשיער שניזוק. למרקם הקרם שלו יש סמיכות גבוהה, המאפשרת ריכוך לשיער ושמירה על תנועתו הטבעית של השיער.
 5. למה מיועדים תכשירי החלקות השיער של חברת YBERA PARIS ISRAEL? תשובה: להחליק את השיער, לטפל ולצבוע את השיער. תכשירים אלו של חומרי ההחלקה מגיעים במרקם אידיאלי לשיער בלונד/מובהר שהופך לחלש על ידי כימיקלים ותהליכים נוספים, שכן הם מספקים לחות, מונעים מהשיער להישבר, ומחזקים את השערה.
 6. אלו חומרים פעילים מקדמים את הטיפולים? תשובה: שמן אינקה, חלבון קינואה, שמן קוקוס ועוד. 
 7. מהו המרכיב העיקרי בתכשירי החלקות השיער של חברת YBERA PARIS ISRAEL שמפחית נפח בשיער? תשובה: kerafive – מולקולה טיבעית ובלעדית של חברת YBERA PARIS שמפגישה 5 חומצות טבעיות בתוספת קרטין. 

נזקקת לטיפול החלקת שיער, אנו ממליצים לך לקחת בחשבון את הטיפים שנכתבו בכתבה זו. כמו גם לדעת שאת מוצרי YBERA PARIS ISRAEL רק דרך היבואן הרשמי בישראל, שנטל נתניה טלפון : 09-8323532, היזהרו מחיקויים.

ליעוץ חינם עם מעצב השיער ברק רוזיליו מבית חברת YBERA PARIS ISRAEL בכל הנוגע להחלקות שיער, אל תהססי לפנות : 

ניתן לחייג – 050-3777739
למעבר לפייסבוק לחצו כאן
למעבר לאינסטגרם לחצו כאן

תמונות – ברק רוזיליו החלקות שיער, תוספות שיער, צילום יח״צ

דילוג לתוכן