מצבר איכותי וזול – יש דבר כזה?

חזרתם מחופשה והרכב לא מניע? המצבר נגמר בטרם זמנו או שנגמרה תקופת האחריות? אתם כמובן בלחץ וחשים תסכול רב ובשביל זה אנחנו כאן! שיא מצברים תספק לכם מצבר לרכב במחיר זול וכמובן מבלי לגרוע בטיב האיכות של המצבר. השירות יינתן על ידי חשמלאי רכב ומתקינים מוסמכים שיעזרו לכם להמשיך את היום שלכם בנסיעה בטוחה על הכביש. 

מה חשוב לבדוק בעת רכישת מצבר חדש?

התאמת מצבר לרכב – בדקו מה המצבר שעליכם להרכיב ברכב בבדיקה באינטרנט או בהוראות היצרן. חשוב שהמצבר שמורכב לכם ברכב יהיה מתאים למבנה של הרכב, לשנתון ולסוג המנוע שמורכב בו.

התאמה לחום ולמזג האוויר בישראל – ידוע שמצברים נהרסים כאשר יש חום כבד ולכן החלפת מצבר לכל בעלי הרכבים מוכרת בחודשי הקיץ. בשל החום הכבד בחודשי הקיץ בישראל, רצוי לקנות מחברה מוכרת וידועה שמתאימה את המצבר לאקלים בישראל ובכך להבטיח לפחות שלוש שנים של תוחלת חיים למצבר. 

אחריות מלאה – כל מצבר חדש חייב להגיע עם אחריות מלאה של שנה לפחות, יש חברות שמספקות מצברים עם 18 חודשי אחריות, 20 או 24 חודשים, כמובן שבמידה ותרצו יותר מ12 חודשים תצטרכו לשלם יותר. וודאו כי מספר חודשי האחריות שמובטחים לכם מוטבעים גם על גב המצבר. בדקו שהאחריות מגיעה מהיצרן של המצבר ושניתן לממש אותה בכל הסניפים הפזורים בארץ.

מצברים איכותיים קונים רק אצל מקצוענים

מעל 15 שנות ניסיון ועם הרבה אהבה למקצוע, שיא המצבר פועלת בתחום המצברים ומוכיחה כל פעם מחדש שהיא כאן בכדי להישאר. החברה חרטה על דגלה לספק מצבר לרכב מהאיכותיים ביותר, במחיר האטרקטיבי ביותר. לרשת שיא מצברים יש פריסה רחבה של ניידות שירות בכל אזור המרכז ובתל אביב ובהגעה של עד 60 דקות יעזרו לכם לחזור במהרה לשגרה שלכם ולהמשיך את היום. 

שירות מקצועי לכל נקודה 

לא חשוב היכן נתקעתם, אם זה בעבודה, בבית או שעצרתם בתחת דלק בדרך, מוסך מצברים עד הבית של שיא מצברים יספק לכם מצבר איכותי עם אחריות מלאה. כאשר חשמלאי רכב מוסמך יגיע אליכם הוא יבצע בדיקת טעינה למצבר ויבחן האם הבעיה נובעת באמת מהמצבר ולא מחלק אחר ברכב. במידה ואין בעיה במצבר לא תחויבו על השירות. במידה וכן יש בעיה של מצבר, יבצעו לכם החלפת מצבר בהתאמה מלאה לסוג הרכב שלכם, לשנתון של הרכב ולסוג המנוע המורכב בו.  

מצבר עד הבית בתל אביב 

במידה ונתקעתם עם מצבר שלא עובד ואתם זקוקים להחלפת מצברים תל אביב או בכל אזור אחר מחדרה ועד גדרה, אנו מזמינים אתכם להשתמש בשירות שלנו ולהעניק לעצמכם המשך נסיעה בטוחה בכביש. בין המצברים שאנו מספקים תמצאו את החברות המובילות בישראל בתחום, כמו מצברי שנפ, מצברי בוש ומצברי וולטה אשר מתאימות את המצברים שלהם לאקלים הישראלי ומחזיקות שלוש שנים בממוצע. 

דילוג לתוכן