מוצרי דרמוקוסמטיקה מומלצים

לכולנו חשוב לשמור על עור הפנים ולטפח אותן, אך כשזה מגיע לבחירת מוצרי דרמוקוסמטיקה לא תמיד ברור לנו מהו מוצר באמת טוב ואיכותי, ואיזה מוצר רק משווק בצורה גאונית. אז איך בוחרים מבין אלפי המוצרים המוצעים כיום בשוק ואיך מזהים מוצרים מומלצים? על כך בשורות הבאות.

התחילו בהמלצות

מוצרי דרמוקוסמטיקה מומלצים כשמם כן הם, מוצרים שיש עליהם המלצות – אבל השאלה היא ממי הן מגיעות. כך למשל, ברור שכל חברה המייצרת או משווקת מוצר מסוים תמליץ עליה ותפאר אותו, אבל איך תדעו שההבטחות יקוימו? קודם כל, בררו כמה פרטים על החברה, על ניסיונה והמוניטין שלה, על תחומי המומחיות וכן הלאה. שנית, אם לכן חברה שמשתמשת במוצר מסוים וממליצה עליו בחום, זה בהחלט יכול להיות צעד בכיוון הנכון. רק חשוב כמובן לוודא שמדובר בתכשיר המתאים לעורכן ולמטרה שלכן.

קבלו סיוע מקצועי

מוצרי דרמוקוסמטיקה ניתן לקנות במגוון רחב של חנויות, חלקן חנויות פיזיות ורשתות גדולות ומוכרות, ואילו אחרות מציעות את מרכולתן דרך הרשת. בכל חנות פיזית או מקוונת המכבדת את עצמה תמצאו אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון. בהחלט כדאי לנצל את ההבנה שלהם על מנת להתייעץ ולקבל המלצות לגבי תכשירים מתאימים. אמנם, אנשי החנות יכוונו אתכן אל המוצרים שמצויים בה, ולא למשל אל מוצר שמצוי רק אצל המתחרים, אולם באופן כללי מדובר בייעוץ מקצועי שיכוון אתכן לפחות אל הטוב ביותר שנמצא בחנות הזו.

התאמה לעור ולגיל

לכל אחת מאיתנו יש עור עם מאפיינים שונים, החל בנשים בעלות עור יותר רגיש ועד לבנות המזל שעורן נראה תמיד מתוח ונאה. מוצרי דרמוקוסמטיקה מומלצים הם כאלו שמתאימים במדויק לעור שלכן. כך לדוגמא, מוצרים אלו מתאימים במיוחד לבעלות העור הרגיש, או כאלו שעורן מגיב באופן אלרגי לכימיקלים שבתכשירים הרגילים. מדובר בתכשירים בעלי תכונות היפו-אלרגניות, אולם כמובן שחשוב לוודא מהם החומרים המצויים בתכשיר. בנוסף, יש להתאים את התכשיר לגיל ובעיקר למצב העור, למשל אם צריך לרכוש תכשיר הכולל גם חומרים למיצוק ומתיחה, או שלא.

אין חכמה כבעלת ניסיון

בסופו של דבר, מדובר גם בעניין של ניסוי וטעייה. במקרים רבים יש הצלחה כבר על הניסיון הראשון, אבל גם אם לא – ההתנסות בתכשיר של חברה מסוימת ובעל מרכיבים מסוימים, תעזור לכן להבין האם הוא באמת נוח ונעים על עורכן, והאם הוא מספק את התוצאות המבוקשות.

דילוג לתוכן