שחזור מידע – כל מה שחשוב לדעת

שחזור מידע הוא תהליך של שחזור נתונים שאבדו או ניזוקו. תהליך זה נעשה על ידי שימוש בכלים ותוכנות. ניתן להשתמש בכלים לשחזור נתונים כדי לשחזר נתונים מכוננים קשיחים, RAIDs והתקני אחסון אחרים. תהליך שחזור הנתונים יכול להתבצע גם באופן ידני אך הוא גוזל יותר זמן וגם דורש ידע מיוחד על מנת לעשות זאת. שחזור נתונים הוא תהליך שמשחזר נתונים מאמצעי אחסון פגום, אבד או פגום.

חברות שחזור נתונים מציעות מגוון שירותים, כולל גיבוי נתונים, שחזור מערכות ושחזור נתונים. שחזור מידע הוא תהליך של שחזור נתונים דיגיטליים שאבדו או נמחקו מהתקני אחסון כמו כוננים קשיחים, מערכי RAID, קלטות ומדיה אחרת. שחזור דיסק קשיח אינו תהליך פשוט ויכול להיות די יקר. עם זאת, ניתן לשחזר מידע מכונן קשיח או מדיום אחסון אחר בעזרת כלים מסוימים. מאמר זה ייתן לכם סקירה כללית של מהי שחזור נתונים, איך זה עובד ומה עליכם לעשות אם הנתונים שלכם הלכו לאיבוד.

מה זה שחזור מידע?

שחזור מידע הוא תהליך של שחזור מידע שאבד או נמחק ממדיה אחסון כגון כוננים קשיחים, כונני מצב מוצק (SSD), כונני הבזק מסוג USB, מצלמות דיגיטליות ועוד. המידע עשוי להימחק בכוונה או שלא בכוונה עקב סיבות שונות כמו פירמוט כונן או מחיקה בטעות של קבצים תוך כדי עבודה איתם במחשב.

חברה לשחזור מידע

חברת שחזור מידע היא חברה המתמחה בשחזור מידע מכוננים קשיחים שנמחקו או ניזוקו. היא משחזרת נתונים, קבצים ומיילים שאבדו לא רק ממחשבים אלא גם מכוננים קשיחים חיצוניים, כונני הבזק והתקנים אחרים. חברה זו מציעה את שירותיה הן לאנשים פרטיים והן לעסקים. החברה משתמשת בפתרון חומרה ותוכנה קנייני כדי לשחזר נתונים שאבדו. הפתרון עוזר לחברה לשחזר עד 95% מכל הנתונים שהיא משחזרת. כאשר אתם ניגשים לבחור חברה לשחזור מידע שתשחזר את המידע שאבד לכם, מומלץ שתבחרו בחברה עם ותק ומוניטין בתחום שיש עליה לא מעט המלצות מלקוחות וארגונים גדולים ומוכרים. אחרי הכל מדובר במידע רגיש ואישי שלכם ונדרשת פה דיסקרטיות מלאה – לכן עליכם להיות בטוחים כי אתם בוחרים בחברה הטובה ביותר לביצוע המלאכה.

כמה עולה שירות של שחזור מידע?

מחיר עלות שחזור מידע אינו מחיר קבוע שכן יש מספר פרמטרים שעשויים להשפיע על המחיר לדוגמה זמן עבודה על ביצוע המשימה, כמות התיקיות והקבצים שצריך לשחזר, מורכבות הליך השחזור ועוד.

קרדיט תמונה FREEPIK

דילוג לתוכן