למה כדאי דווקא לרכוש מכשירי אייפון ולא סמסונג?

רכישה של מכשיר סלולרי מתוך קטלוג מכשירי אייפון או מכשירי גלקסי? ובכן, מיותר לציין כי מדובר על אחת השאלות הפופולריות ביותר שכן, ההשוואה בין השניים שוות ערך להשוואה בין רונאלדו למסי. למעשה, מדובר על שני הדגמים המובילים ביותר בתעשיית הסלולר, כאשר הבחירה ביניהם היא כמעט ובלתי אפשרית. על כן, רכישה של אייפון 14 או הדגם החדש של סמסונג עשויה לא פעם להיראות כבחירה מבלבלת במיוחד. אי לכך, במידה ואתם נמצאים במצב בו אתם מתלבטים בכל הסובב סביב רכישת המכשיר הסלולרי שיענה על כל הצרכים שלכם באופן מלא והולם, חשוב שתכירו מקרוב את היתרונות של כל מכשיר ואת הסיבות לכך שהאייפון מהווה את הבחירה המובילה בשנים האחרונות. 

היתרונות של האייפון

בעת בה אנו מדברים על קטלוג מכשירי אייפון, ניכר כי מדובר על קטלוג ייחודי במיוחד המונה בתוכו מגוון רחב של יתרונות שכן, מיד תוכלו להבחין בעובדה כי מדובר על מכשירים עם מערכת הפעלה הבנויה על קוד סגור, ובמילים אחרות – קוד אחיד שמסופק לכלל מכשירי החברה, מה שמסייע לגולשים להיחשף לפחות פרצות אבטחה, תוכנות ריגול, וירוסים וכיוצא בכך. יחד עם האומר, עליכם לזכור כי מדובר על מכשירים המתלווים אל עיצובים יוקרתיים במיוחד, מערכת הפעלה נוחה ופשוטה, חיישן טביעת אצבע עתידני ונוח במיוחד, איכות מצלמה ומסך גבוהים מהרגיל, איכות שמע פנטסטית ועיצוב ממשק איכותי וידידותי לכל משתמש. 

היתרונות של סמסונג

תחילה, חשוב לציין כי מערכת ההפעלה של מכשירי הסמסונג היא למעשה מערכת הפעלה פתוחה, כזו שאינה בנויה על קוד סגור בשונה מהאייפונים השונים שתוכלו למצוא בתוך קטלוג מכשירי אייפון, מה שהופך את המכשירים לפתוחים בצורה חופשית, לכל יצרן בשוק. במילים אחרות – כל אחד שמעוניין לפתח אפליקציות כאלו ואחרות יכול להעלות אותם ישירות לגוגל פליי ללא האישור של גוגל. על כן, בעזרת מערכת שכזו ניתן להיחשף לשורה רחבה של מקלדות, ווידג'טים, ערכות נושא, אפליקציות וכיוצא בכך. יחד עם האמור, יש לציין כי מכשירי הסמסונג מתהדרים במסכים גדולים יותר ממכשירי האייפון. 

ביצועי אייפון לעומת ביצועי סמסונג

למרות שורת היתרונות הרחבה שעומדת לצד כל אחד מהמכשירים, אפשר לומר ללא כל עוררין כי מכשיר האייפון לוקח את מכשיר הסמסונג בהליכה. למעשה, מדובר על מכשיר מהיר במיוחד, שעובד בצורה חלקה ללא עצירות או לחילופין תקלות, בשונה ממכשירי הסמסונג שהופכים איטיים יותר יחד עם חלוף הזמן. מעבר לאמור, עליכם לזכור כי גיבוי הנתונים במכשיר האייפון יינתן לכם במסגרת הענן של אפל עד ל-5 ג'יגה ללא עלות נוספת מצדכם, ועדכון הגרסה הוא פשוט במיוחד. בנוסף, חשוב לזכור כי במכשירי האייפון אתם עתידים לפגוש בפחות ופחות תקלות ביחס למכשירי הסמסונג שכן, מדובר על מערכת הפעלה המבוססת קוד פתוח, מה שהופך את החשיפה לתוכנות ריגול, וירוסים, פרצות אבטחה וכיוצא בכך, לנפוצים הרבה יותר. בשורה התחתונה – כאשר מדובר על הבחירה האיכותית והמומלצת ביותר, אין ויכוח כי מכשיר האייפון הוא המכשיר המוביל שמצליח לענות על דרישותיהם של מרבית הצרכנים בשוק הסלולר העולמי. 

קרדיט לתמונות FREEPIK

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן