איזה מצבר הכי טוב? שיא המצבר באו לעשות לכם סדר

תקועים עם הרכב באזור תל אביב ומחפשים חילוץ מהיר וחזרה לשגרה תוך דקות ספורות? שיא המצבר הינה הכתובת שלכם לפתרון הבעיה בצורה המהירה ביותר. במאמר הבא המומחים של שיא המצבר יעשו לכם סדר בכל הנוגע לסיטואציות בהן המצבר שבק חיים! באנו לעזור.

במהלך השנים האחרונות שירות מצברים בתל אביב הפך להיות דבר מבוקש כפי שכל נותני השירות שינו את השיטה שלהם מחנויות לשירות עד בית הלקוח. כאשר אתם תקועים עם רכב לא מניע בתל אביב, בין אם מדובר בהחלפת מצבר לרכב או למשאית, קלנועית או כול סוג אחר של רכב, שיא המצבר מספקת שירות החלפת מצבר במחיר הוגן, זמן מהיר ועל ידי צוות של מתקינים מוסמכים.

מה חשוב לבדוק לפני קניית מצבר לרכב?

כאשר אתם בסיטואציה בה אתם זקוקים להחלפת מצבר לרכב, לפני הכל חשוב לזכור שעליכם לפנות רק לגורם מקצועי מספק התאמת מצבר לרכב לפי השנתון והמנוע שלכם. כאשר מדובר ברכב חדש, בדקו האם במסגרת אחריות ובמידה ולא, בדקו איזה מצבר מורכב לכם כיום ובקשו את אותו מצבר בדיוק.

אסור לשכוח לבקש תעודת אחריות מלאה על המצבר החדש ולוודא כי באמת חודשי האחריות שהובטח לכם מוטבעים גם הם על גבו של המצבר.

וכאשר מדובר במשאית או אופנוע?

כאשר מדובר בהחלפה של מצבר למשאית, בדרך כלל משאית דורשת 2 מצברים של 12 וולט, אשר יוצרות כוח של 24 וולט. לכן, יש להחליף את שני המצברים התקולים במשאית. במידה ותחליפו מצבר אחד רק, יכול להיגרם תקלה במצבר ולסיטואציה לא נעימה עבורכם.

לעומת זאת, כאשר מדובר בהחלפה של מצבר ישן לאופנועים וקטנועים, יש לוודא כי המצבר עמיד לזעזועים או עמיד בפני שינויים של מזג האוויר.

איזה מצבר מומלץ לקנות?

אנו ממליצים לרכוש את חברת מצברי שנפ אשר ידועה כוותיקה והנמכרת ביותר בישראל ופועלת למען סביבה נקייה ולא מזוהמת. החברה שמה דגש על כל נושא איכות הסביבה כאשר כל מפעליה עומדים בדרישות של חוק אוויר נקי. לאור כך, המצברים של חברת שנפ הינם מצברים ירוקים וידידותיים ביותר לסביבה.

בנוסף, אנו ממליצים על מצברי בוש הגרמניים והאיכותיים אשר מגיעים עם אחריות לשנתיים ומחזיקים בממוצע ארבע שנים. עלותם גבוהה יותר ממצברים אחרים אך האיכות המתקבלת שווה את המחיר.

תמונה FREEPIK

דילוג לתוכן