מה מספרים תושבי נתניה על רופאי השיניים שלהם?

מה מספרים תושבי נתניה על רופאי השיניים שלהם?

בכל עיר יש כמה רופאי שיניים שמככבים מעל כולם. הם הרופאים המומלצים ביותר, אלו שזוכים לביקורות הטובות ביותר, אלו שכולם מכירים אותם וכולם רוצים לבוא אליהם לטיפול. זה נכון בתל אביב כמו בחיפה, בירושלים כמו בנתניה.

לאנשים רבים יש פוביה מרופא השיניים שלהם, או יותר נכון מטיפולי השיניים עצמם. זו פוביה ידועה, וישנם מקרים כה חמורים של פחד מטיפולי שיניים, או 'חרדה דנטלית', שלפעמים אנשים צריכים לעבור הרדמה מלאה אפילו בשביל לעבור ניקוי שיניים או הליך פשוט שאינו כרוך בכאב.

מסיבה זו הרי שמרבית האנשים, ברגע שמצאו רופא שיניים אליו הם מתחברים ועימו הם מרגישים בנוח, הם ישמרו לו נאמנות, יספרו עליו לחבריהם הסובלים מבעיות שיניים שונות, וימליצו רק עליו. המרפאה של https://dr-schwartz.org/ היא דוגמא למקום עם רופאי שיניים שכאלו.

אז מה אומרות ההמלצות?

תושבי נתניה מפרגנים, ולא רק הם, הרי שהמרפאה הפכה ל"מוקד עליה לרגל" למטופלים המגיעים גם מהערים הסמוכות לנתניה. כפי שכבר ציינו, למצוא רופא שיניים שכולם ממליצים עליו בפה מלא בשיניים בריאות זה לא דבר מובן מאליו, וכשמוצאים אחד כזה – לא עוברים ממנו כל כך מהר לרופא אחר.

שירות מקצועי – כמעט בכל אחת ואחת מההמלצות מזכירים תושבי נתניה את השירות המקצועי, דבר חיוני לכל שלב בתקשורת עם המרפאה ועם הרופאים בה. מקביעת תורים ודרך הסברים מפורטים על תהליכי הטיפול הנדרשים והאפשרויות העומדות לפניכם, ועד לשמירה על קשר ובדיקה כי הכול תקין ושאתם מחלימים היטב מהטיפול.

זמני המתנה קצרים – יעילות בחדר הטיפולים אפשרית בזכות מקצועיות רבה וניסיון רב שנים בטיפול. זו היעילות הזו אשר מאפשרת למרפאה לקלוט המוני מטופלים ועדיין לספק זמני המתנה קצרים. הוסיפו לזה את היעילות הגבוהה בניהול התורים והאדמיניסטרציה, וקיבלתם שירות מקצועי ובזמני המתנה קצרים במיוחד, ולפעמים, בטח בטיפולי שיניים, הרי שזה הכרחי.

טכנולוגיה מתקדמת – יש דברים שקשה לפספס, וכשהמרפאה מצוידת במיטב הטכנולוגיה, זה ניכר לעין, אפילו לעין הלא מקצועית. ציוד מתקדם וחדיש זה לא רק דבר מחייב את אלו שרוצים להוביל את התחום ולהיות הטובים ביותר, אלא שזה גם דבר מרשים המשפיע על חווית המטופל מרגע הכניסה למרפאה ועד שהוא מגיע הביתה להתאוששות.

יחס אישי – זה נכון שיחס אישי הוא חלק מהשירות המקצועי, אך הוא חלק עיקרי כל כך עד כי מגיע לו רובריקה משלו. היחס האישי הוא חלק מהקסם של תחושת השייכות והנוחות במרפאה ובעבודה מול המרפאה, מה שמאפשר למטופלים להרגיש בבית בכל פעם כשהם באים לעבור טיפול, או שהם בקשר עם המרפאה לכל צורך ולכל בירור ועניין.

עם המלצות מסוג זה לא פלא שהמרפאה עובדת שעות נוספות, ומלאה בחיוכים עם שיניים בריאות.

קרדיט לתמונות PIXABAY

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן