כך תבחרו נכון פינת אוכל למטבח

הרגעים בהם אנו מתיישבים לסעוד את אחת מהארוחות בבית, לרוב נעשה זאת באזור המטבח אל מול שולחן האוכל הקיים לרשותנו. בחלק מהמקרים נעשה זאת לבד, או עם בן או בת הזוג ואף במקרים אחרים לצד המשפחה והחברים שלנו. בכל מקרה פינות אוכל יהיו חלק בלתי נפרד מרוב הבתים וזאת משום שארוחות הנן פעולות אותן נבצע כמעט בכל עת שנימצא בביתנו. איתור שולחנות אוכל איכותיים אך מעוצבים באותה נשימה יוכל להביא את המטבח להוות נקודה מעוצבת לתפארת ובהתאם למטרות אותן הגדרנו.

אילו סגנונות של פינות אוכל נחשבים לשכיחים נכון להיום?

בעולם התחרותי של היום, חברות ועסקים שונים מנסים כל האת למצוא פתרונות במגוון המוצרים אותם הם מייצרים אך משווקים בבאת אחת.  תחום עיצוב הבתים מציע מגוון פריטי ריהוט כלאו ואחרים אשר נועדו להמצאות בכל חלל ואזור בבית ומחוצה לו. פינות אוכל נחשבים למוצרים שכיחים בנוף המטבח הישראלי מתוקף היותם מוצר המאגד את בני המשפחה והדיירים תחת אותו המקום ומאפשר לתקשר ולאכול בו זמנית בצורה נוחה ונעימה.

מציאת השולחן הנבחר והרלוונטי לנו יכולה לעיתים להיות מתישה וארוכה. הסיבה היא בעיקר בשל העובדה כי קיים היצע רב המתפרש על פני קטגוריות ותתי קטגוריות רבים. למשל, באם נחפש שולחנות אוכל העשויים זכוכית, עד מהרה נגלה כי ישנם שולחנות מתצורות שונות כגון עץ, פלסטיק ועוד. בנוסף לכך, גם יש עיצובים שונים כמו שולחנות מעוגלים, מרובעים, מלבניים, גבוהים או נמוכים והרשימה עוד ארוכה. דבר זה יוכל להוביל אותו להיוועץ עם המומחים מטעם חברות השיווק של שולחנות אוכל וריהוט לבית, כדי לקבל טיפים והכוונה מקצועית לרכישה טובה.

זאת ועוד, אחד הדברים אותם נגלה בחלק מהמקרים מאוחר מידי יהיה כי למרות שניסינו , לא צלחנו בהתאמת העיצוב של השולחן לנראות הקיימת בחלל בו הוא מוקם. מובן כי במקרה שכזה הגילוי יהיה מאוחר מידי ובכדי למנוע מצב של תסכול מסוג זה, חשוב יהיה להבין היטב ולנסות להגיע לתאימות מלאה.

בהקשר זה אחת הפעולות שתוכל לסייע לנו תהיה הגעה למקומות בהם השולחן ממוקם במטבח עצמו או בחדר לדוגמה מטעם החברה המשווקת. בצורה זו נוכל לקבל מושג אמיתי כיצד עתיד הוא להיראות בבית שלנו באם נרכוש אותו. ככל שנעמיק את הבדיקות המטרימות בקניית שולחנות אוכל כך נקבל מוצר ברמה גבוהה וכמובן לטעמנו במראה ובתצורתו הכללית.

האם בחירת כסאות מטבח נחשבת לפעולה זריזה ופשוטה ?

אחד הדברים אותם כדאי להבין בטרם רכשנו כיסא מטבח או כל פריט ריהוט משמעותי לבית, יהיה מהו הקו העיצובי של המטבח עצמו. להבנה כללית זו תהיה השפעה רבה על בחירת הכיסאות ובפרט באם מדובר בסוגים ייחודיים כגון כסאות בר למטבח. ההתאמה תצטרך להתבצע יד ביד על פי הסגנון הקיים אך לא רק. במקרים מסוימים ובעצת גורמי מקצוע, תמיד יהיה אפשר לשלב בין סגנונות שונים תוך הגעה ליעדי הנראות המבוקשים.

בנוסף לאמור, אל לנו לשכוח כי כיסא יהיה אשר יהיה, משמש קודם כל לישיבה בזמנים ולשימושים שונים עובדה זו הינה נורת אזהרה הבאה לבקש מאתנו לבדוק היטב את איכותם של כסאות מטבח בהן נחפוץ בסופו של דבר. חלק עיקרי מתהליכי האיתור יקיים תוך בדיקת התקנים הבטיחותיים  ועמידה בסטנדרטים הקיימים של כל כיסא שייכנס אלינו הביתה ובפרט למטבח. הסיבה הינה פשוטה- בכל מקרה שלא יהיה נרצה כי אף אחד מדיירי הבית לא ייפגע או ייפצע כאשר יישב על הכיסא, ייפול ממנו או כל פעולה אחר שיכולה לגרום לתסכול רב.

בדיקות מהסוג הזה יכולות בהחלט לגרום לנו לרכוש מחברה מסוימת את אותם כיסאות אך לא רק – אם נדע לחפש וגם למצוא ביקורות חיוביות של אנשים אשר רכשו מאותו ספק כיסאות בר למטבח, דבר זה בהחלט יהווה גורם משמעותי בהחלטה שלנו לכאן או לכאן. באופן כללי המטרה העיקרית שלנו תהיה לרכוש כיסא איכותי ברמה גבוהה אשר יהיה מעוצב לטעמנו. אם נדע כיצד לבצע את הנ"ל בצורה אפקטיבית נזכה בפינת אוכל אשר תהיה לטעמנו בכל מישור אפשרי.

המאמר נכתב בעזרת המומחים של טיב העץ – פינות אוכל.

דילוג לתוכן