חשיבות בר המים בתקופת הקיץ

בפתחה של עונת הקיץ, המזמנת לנו מזג אוויר קיצי, שמשי, חם ולח, חשוב לדעת שיש חשיבות רבה יותר לשתיית מים. המים מהווים אחוז משמעותי מגופו של האדם ועל כן, בכדי להימנע מהתייבשות ומתופעות גופניות לא נעימות שיכולות להתרחש בשל אי שתייה מספקת בעונת הקיץ, חשוב מאוד לדאוג לשתיית מים בכמות המתאימה ולא רק בהתאם לתחושת הצמא של האדם. אם אתם תוהים כיצד תדאגו לשתות את כמות המים הנדרשת בעונת הקיץ, אין ספק שהדבר הטוב ביותר עבורכם הוא להתקין בר מים איכותי בבית, אשר יזכיר לכם לשתות מצד אחד ומצד שני, יספק לכם חווית שתיית מים טובה ונעימה.

מדוע חשוב לשתות מים בעונת הקיץ?

ראשית כל, חשוב לדעת ששתיית מים בכמות מספקת היא דבר חשוב בכל עונות השנה. דרישת הגוף שלנו לנוזלים תמיד קיימת, אולם הדרישה לכמות מים משתנה בהתאם לכמה פרמטרים. חשוב מאוד להבין באיזה פרמטרים מדובר על מנת לבחון את כמות המים אשר אנו נדרשים לשתות בכל עת. ראשית כל, גוף האדם זקוק לפחות לשני ליטרים של מים ביום. הגוף שלנו מאבד במהלך היום כליטר וחצי של מים ובשל כך, חשוב לספק לו לפחות שני ליטרים. שנית, לרוב גוף גברי ידרוש יותר מים מאשר גוף נשי. שלישית, הדבר תלוי בתזונה של האדם. אדם אשר מקפיד לאכול לא מעט מזון שיש בו אחוזי נוזלים גבוהים כגון: יוגורט, פירות, ירקות ועוד, יכול לשתות פחות מאדם שלא צורך את המזונות הללו בכמות גבוהה. מכיוון שבקיץ כאמור גוף האדם מאבד יותר נוזלים מעונת החורף, יש צורך להשלים את הנוזלים באמצעות שתיית מים לאורך היום כולו. אי שתיית מים בכמות מספקת יכולה לגרום לגוף האדם להתייבש ובשל כך הוא עלול להרגיש סחרחורות, כאבי ראש ואף להגיע למצב של התעלפות או אובדן הכרה.

כיצד תדאגו לשתות מים בכמות הרצויה בעונת הקיץ?

לאחר שהבנתם בוודאי את החשיבות של שתיית מים בקיץ הן במצב של מנוחה והן במצב של פעילות, כאשר במצב של פעילות בוודאי תאבדו יותר נוזלים מבמצב של מנוחה ועל כן רצוי לשתות במצב זה אפילו יותר, אתם בוודאי מחפשים את השיטה הטובה והיעילה ביותר אשר תזכיר לכם לשתות כמות מים נדרשת במהלך היום. כאמור, אין לסמוך על תחושת הצמא האישית שלכם ולשתות רק כאשר אתם חשים צמא. יש לשתות לפחות 2 ליטרים של מים בעונת הקיץ ועל כן, רצוי לחלק את הכמות למספר כוסות מים שעליכם לשתות לאורך היום כולו. הבחירה בבר מים עבור ביתכם, היא ללא ספק הפתרון היעיל והאיכותי ביותר עבור כל אדם שמעוניין להזכיר הן לעצמו והן לביתו לשתות מים בכמות הנדרשת בעונת הקיץ.

הקפידו לבחור בר מים איכותי, אשר מספק מים קרים ומסוננים בכל זמן שרק תרצו והציבו אותו במקום זמין, נוח, נגיש ובולט לעין בביתכם.

דילוג לתוכן