בית ספר לטבע תל אביב

אם אתם מחפשים מידע לגבי בית הספר לטבע, סביבה וחברה בתל אביב, אתם מחפשים מסגרת בית ספר ייחודית מאוד ועל אזורית, כאשר במסגרת זו לומדים תלמידים ותלמידות מכיתה א' ועד כיתה ט' בדרך כלל.  התלמידות והתלמידים מגיעים מכל רחבי העיר.

אם אתם מחפשים בית ספר לטבע תל אביב, כדאי לדעת שבבית הספר 2 כיתות בכל שכבת גיל, כאשר בסך הכול ישנן 18 כיתות אם. בתוך כך, בבית הספר לטבע בתל אביב מרחיבים את מתכונת הלימודים מעבר לתוכניות הלימודים הרשמיות של מערכת החינוך. צריכים מידע נוסף לגבי בית ספר לטבע תל אביב? המשיכו לקרוא.

מה מקדם בית ספר טבע בתל אביב?

בית הספר לטבע בתל אביב מקדם תוכניות למידה חקרניות, כשם שבית הספר מעודד פיתוח של סקרנות כללית בדרכי הלמידה המגוונות של התלמידים. כמו כן, בית ספר לטבע ת"א פועל תוך השמת דגש על תוכניות למידה חוץ כיתתיות. זאת, בעוד שההוראה בבית ספר זה היא הוראה מגוונת וגם דיפרנציאלית.

מעבר להשמת דגש על תוכניות ומיומנויות למידה עצמיות, בית הספר לטבע בתל אביב שם דגש גדול על עבודת צוות ושיתופי פעולות בין התלמידים והמורים. לפי שיטה זו, בית הספר לטבע מקדם מצוינות לימודית וערכיות על גווניה הרבים.

בית ספר טבע תל אביב – קידום תרומה קהילתית

בית הספר לטבע בתל אביב מקדם ומעודד תרומה לקהילה תוך קיום פלטפורמות שונות למטרה התנדבותית. כמו כן, בית הספר מעודד אקטיביזם של התלמידות והתלמידים במגוון מסגרות לימודיות שונות. בבית הספר קיימת השמת דגש על קשר בין דורי, כמו גם רווחת בעלי החיים בטבע, תרומה לסביבה ועוד.

תלמידי בית הספר לטבע בתל אביב עוברים דרך משמעותית לאורך כל שנות לימודיהם. עם השנים, התלמידים גדלים להיות נערים ונערות בעלי המודעות הערכית, הסביבתית והקהילתית הנדרשת מהם בתור אנשים בוגרים.

מרחבים ייעודיים בבית הספר לטבע ת"א

בבית הספר לטבע בתל אביב תוכלו למצוא מגוון מרחבים ייעודיים אשר מוקדשים לתחומים שונים, לרבות מרחב זואולוגי הכולל בעלי חיים מסוגים שונים, מעבדות מדעים הכוללות חדרי טבע, גן בוטני אשר אמונים התלמידים על פיתוחו וגינונו, חממה לימודית ובוסתן, מרחב הכלה, מרחב בטוח לדו שיח פורה ופתוח, ספריה לימודית גדולה ועוד.

אם אתם מעוניינים לרשום את ילדיכם לבית הספר לטבע בתל אביב, כדאי לדעת שהרישום לבית הספר מתבצע דרך אתר האינטרנט של עיריית תל-אביב יפו. צריכים סיוע נוסף? מוזמנים לפנות למגזין זמן תל אביב ולקבל את העזרה הנדרשת לכם.

דילוג לתוכן