השכרת כיתות לימוד – מה חשוב שיהיה בכיתה ועל מה כדאי לשים דגש?

אנשים רבים מחפשים אחר כיתות לימוד להשכרה, למשל על מנת להעביר קורס, הרצאה, לערוך כנס או דיון ממוקד וכיוצ"ב. בעוד ניתן למצוא בישראל כיום כמה וכמה מקומות בהם ניתן לשכור כיתות לימוד, לא כולם כמובן מציעים את אותם התנאים.

אם אתם מעוניינים שהשיעור, הכנס, ההרצאה או הסמינר שאתם מעבירים אכן יהיו מוצלחים, כדאי לבחון בקפידה את הכיתות ששוקלים לשכור וללכת רק על הטובות והאיכותיות באמת.

מה חשוב שיאפיין את המקום ממנו אנו שוכרים כיתות לימוד ועל מה חשוב ומומלץ לשים דגש כאשר מתעניינים ומתלבטים? אם תתמקדו בנקודות הנכונות, תמצאו את הכיתה המושלמת והטובה ביותר עבור צרכי תוכנית הלימוד או הפרויקט שלכם –

מה נרצה שיאפיין את כיתות הלימוד שאנו שוכרים?

ישנם כמה פרמטרים עיקריים בהם כדאי להתחשב כאשר שוקלים אפשרויות שונות של כיתות לימוד להשכרה :

מבחינת הכיתות עצמן והמתחם בו הן ממוקמות, נרצה לוודא כמובן כי מדובר במקום אשר מתוחזק בצורה מוקפדת וחסרת פשרות, למשל מבחינת הניקיון של הכיתות עצמן ושל השירותים, כמו גם של שאר החללים בהם מבקרים האנשים המגיעים לשיעור שלכם. המקום בו ממוקמת הכיתה שתשכרו מייצג אתכם אל מול הלקוחות שלכם במובן מסוים, ולכן חשוב שיהיה נקי, מטופח ומתוחזק כראוי.

בתוך הכיתות חשוב שיהיו מספיק מקומות ישיבה, ומספיק עמדות מחשב במידה וזה רלבנטי לסוג התוכן שאתם מעבירים. וודאו כי קיים במקום מקרן איכותי ולוח גדול וייעודי עליו ניתן להקרין, וכדאי שיהיו גם כמה מסכים בהם ניתן גם כן להקרין סרטונים (כאלטרנטיבה לשימוש במקרן). כמובן שחשוב שיהיה לוח מחיק גדול, וגם אפשרות לצלם את ההרצאה שלכם בווידיאו.

נקודה זו האחרונה (אפשרות לצלם את ההרצאה) היא חשובה ביותר בימינו – אם כבר מעבירים שיעור או הרצאה, למה לא לצלם ולהקליט אותה כך שניתן יהיה להעלות אותה לאתר שלכם או ליוטיוב, למכור את ההקלטות כקורס דיגיטלי או להציע אותן כשירות ללקוחות שלכם? בימינו זהו יתרון של ממש, וכדאי להעניק עדיפות למקומות המציעים אופציה זו במסגרת הכיתות להשכרה שלהם.

לדאוג גם למנהלות ולדברים הקטנים שמסביב

בנוסף לנקודות שהועלו לעיל, כדאי גם לדאוג מבעוד מועד לכל ענייני המנהלות למיניהן שעשויים להיות רלבנטיים.

דוגמה מתבקשת לכך היא דרכי הגעה למקום ואפשרויות חנייה – האם המקום בו שוכנות הכיתות להשכרה הוא נגיש יחסית מבחינה תחבורה ציבורית ומבחינת רכבים פרטיים? האם ישנה חנייה בקרבת מקום? האם ניתן להכווין את הלקוחות למקום ספציפי בו יוכלו לחנות בנוחות ובעלות סבירה?

אלו הן אמנם נקודות טכניות, אך הן בהחלט עשויות לעשות את ההבדל במספר הנרשמים לקורס או הרצאה מסוימים.

חשבו על כך מנקודת המבט של הלקוחות שלכם – במידה והיו מציעים לכם להגיע לשיעור, קורס, הרצאה, כנס או סמינר במקום אליו לא ניתן להגיע בנוחות ואין מקום חניה נוח בסביבתו – הייתם נרשמים?

למידע נוסף הכנסו לאתר קמפוס BDO מרכז ההדרכות בכתובת – https://campus.bdo-academy.co.il

קרדיט לתמונות PIXABAY

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן