מאמני הכלבים השווים של תל אביב

כל מי שאי פעם היה לו כלב, יודע: כלב הוא חלק מהמשפחה. אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלו בבית, אבל לא פחות מכך הוא נותן תחושה של בן בית.

הוא שם בשבילכם כשאתם צריכים חיבוק, הוא מעניק לכם חוויה של חיבור, הוא מזכיר לכם לצאת לטיול כשאתם צריכים שחרור מהמחשבות והטרדות, הוא מאפשר לכם להכיר את השכנים בטיול של הערב או בטיול הבוקר ובאופן כללי – הכלב שלכם יזכיר לכם כי אהבה לא נגוזה מהעולם והיא תמיד שם, זמינה בשבילכם.

עם זאת, לא תמיד כל כלב משתלב בקלות בבית. כלבים מסוימים יכולים לגלות בעיות התנהגות, ואם אנחנו מאמצים כלבים מכלביה אז בכלל יכול להיווצר מצב בו עלינו להתמודד עם כלב שעבר דבר אחד או שניים בחיים.

ראשית וראשונה – כל מי שמאמץ כלב עושה מצווה גדולה. לא רק לכלב, זה ברור, אלא לא פחות מזה גם עבור עצמו. אימוץ כלב מכניס כל כך הרבה חיים לבית, שהחיים משתנים מקצה אל קצה וכבר לא יהיו אותו הדבר. אבל מה קורה כשהכלב לא מתנהג כמו שצריך?

במצב כזה הדבר החשוב ביותר הוא למצוא מאמן כלבים. ריכזנו רשימה של מאמני כלבים מומלצים בתל אביב.

אילונה

לא כל כלב מתרגל ברגע הראשון לבעלים שלו. אילונה היא אחת המאלפות הדוגלת בשיטה החיובית. מה שאומר, שהכלב מתוגמל על התנהגות טובה ולא ההפך. אצל אילונה תוכלו לקבל גם שירותי דיקור ורפואה משלימה לכלב. https://elonadogtrainer.com

מרכז הכלב והאדם

מרכז הכלב והאדם הוא מרכז גדול ומנוסה בו משולבים 20 מאלפים. המרכז פועל על פי עקרונות בודהיסטים לפיהם קבלת הטוב והרע שבכלב – הם שיביאו לאיזון ולרגיעה. הטיפולים כוללים שלושה מפגשים בהם ניתן אבחון לכלב וכן הדרכה לטיפול פרקטי. https://www.hdcenter.co.il

דוג-מן

בלב רוטשילד בתל אביב פעילים אחד ממאמני הכלבים הוותיקים בתחום. אם אתם מעדיפים יחס אישי ומרגישים נוח יותר עם מאמן פרטי, דוג-מן הוא האופציה האולטימטיבית עבור אלו שזקוקים ליחס הפרטני, לקשיבות והדרכה אישיים. המאמן מטפל במצבי מצוקה בכלבים וכן בסיבוכים נפשיים. רוטשילד 45 , תל אביב 058-7142000

על המאמן להיות מקצועי, אבל לא רק. הוא צריך להיות גם קשוב אליכם ולצרכים שלכם, להעניק לכם מטובו אבל גם להקשיב למה שאתם מחפשים, בעצם. כי בדיוק כמו שהכלב צריך להתרגל אליכם, אתם צריכים להתרגל לכלב לא פחות. ואולי יש לכם קצב שונה משל הכלב? כל אלו הינם פרטים שחשוב להתייחס אליהם בטרם הבחירה של מאמן כלבים.

דילוג לתוכן