חנויות הספרים שהכי כיף לבקר בהן בתל אביב

תולעי הספרים שבינינו יודעים כי חנות ספרים יותר שווה מכל הקניונים הכי נחשבים ברחבי הארץ. אלו שאוהבים קריאה, יכולים לזהות בתוך דקות ספורות אם מדובר בספר איכותי לטעמם או בספר סתמי שממש לא מעניין אותם. ואתם?

לא משנה היכן טיילתם עד כה ואיזה ספר עשה אתכם הכי מאושרים, התאווה לדעת ולשקוע בעוד ועוד ידע לעולם אינה מסתיימת. אין ספק כי מדובר באהבה לכל החיים, כזו שעם השנים רק הולכת ומתפתחת. החוויה הזו שבכניסה לחנות ספרים איכותית, ותיקה, שמנהליה עושים את מה שהם עושים מתוך אהבה אמיתית ולא כי מישהו שכר את שירותיהם, היא חוויה שאין שנייה לה.

ובכל זאת, גם סאקרים אמיתיים של ספרים כמונו לא יכולים לסרב לחוויה של חנויות ספרים גם אם אלו לא עומדות בקריטריונים המשמעותיים ביותר שהופכים חנות ספרים לחנות מרגשת. אז הנה רשימה קצרה של החנויות הבאמת שוות בתל אביב, כאלה שלא תרצו לדלג עליהן כשאתם מחפשים ספר טוב:

תולעת ספרים

אולי נכון הדבר כי תולעת ספרים הולכת ומתחדשת ללא הרף בשל השפעות התקופה, ולמרות החידושים שבה, עדיין אפשר להריח את ריח הספרים כשנכנסים לחנות, לקבל חיוך מסביר פנים ואותנטי מהמוכרים ונותני השירות במקום וגם אם לא מצאתם את הספר שחיפשתם, תמיד תוכלו להזמין אותו. תולעת ספרים עוצבה ומתוחזקת על בסיס אהבת הקריאה ולפיכך תוכלו למצוא בה גם ספרי אמנות, ספרים יד שנייה, ספרי ילדים ייחודיים ועוד. מזא"ה 7, מלכי ישראל 9.

סיפור פשוט

סיפור פשוט היא מיזם המשלב בעבודה השוטפת את מעורבותם של אנשים בעלי רגישויות שונות ובכך מעניק להם את ההזדמנות להיות חלק מהעשייה והתרומה לעולם. המקום מעוצב בהשקעה רבה ואהבה אינסופית כך שאלו האוהבים לשכוח את עצמם בין מסדרונות הספרים יגלו כי מדובר בחוויה כמעט ממכרת.

האחים גרין

האחים גרין היא חנות ספרים קסומה בפני עצמה. למעשה, גם אם נוציא ממנה את הספרים, עדיין תיוותר בה התחושה האינטימית, הנעימה והייחודית למקום. זוהי חנות ספרים משומשים וחדשים בה תוכלו לשוטט שעות ולמצוא מגוון עצום של ספרים בעלי עותקים בודדים. למרות שהאחים גרין חוללו בחנות מהפך משמעותי מאז החנות עברה לידיהם, היא עדיין מעבירה את הטעם הייחודי של צלילה אל תוך ספר מרתק. פרישמן 90.

יש חנויות נוספות שאתם מכירים ומתחשק לכם לשתף? דברו אלינו, כתבו לנו ותנו חוות דעת!

דילוג לתוכן