קיץ על החוף על החוף על הקיץ – החופים שבחרנו במיוחד בשבילכם

רגע לפני שהקיץ נגמר, אלו בינינו שחולים על הים צריכים עוד אחד לפני שמתחילים גמילת חורף קשה וממושכת.

סביר להניח כי אלו ביניכם שכבר מכירים ומנוסים בחופי ים שונים, פחות יצטרכו את ההמלצות בפוסט הבא אבל לאלו שעדיין מחפשים את החוף המועדף עליהם, ריכזנו רשימה קטנה של החופים המומלצים ביותר בתל אביב והמאפיינים הייחודיים לכל אחד מהם:

חוף פרישמן

חוף פרישמן, הנפרש אל מול אלו הנשפכים מתל אביב לכיוון הים, הוא אולי האופציה הקלאסית עבור אלו שגרים במרכז – צפון העיר ומחפשים אופציה נוחה שלא מצריכה תחבורה ציבורית, הליכה ממושכת ברגל או רכיבה ארוכה על האופניים.

החוף מאובזר בכל מה שרוצים, יש בו מיטות וכסאות להשכרה, שובר גלים המעניק אווירה שלווה יחסית. החוף מסודר ונקי אפילו בשבתות, יש בו מקלחות לשטיפה ביציאה מהים, מקום לקשור את האופניים לאלו שרוכבים ואפשר לשלם על הכסאות בכרטיס אשראי. מה שכן, מי שמעדיף להתבודד על החוף פחות ימצא את מבוקשו בפרישמן.

חוף בוגרשוב

חוף בוגרשוב מצוי מול, איך לא, רחוב בוגרשוב. ממש לא רחוק מפרישמן ולמעשה זהו החוף הצמוד אליו, חוף בוגרשוב מציע מסעדה מגניבה וידועה כבר שנים, גישה מידית לקיוסקים למקרה ששכחתם משהו באוטו או בבית, מגוון מקומות לאכול באזור וכמובן – כסאות, שמשיות ומיטות שיזוף. לחובבי המוסיקה מוצעת מסעדת מייק'ס פלייס ממש ממול.

החוף עצמו נקי ועם זאת, הוא לא החוף הכי שקט כך שגם אם כאן ביקשתם לעצמכם זמן שקט, עדיף שתחפשו חוף דרומי או צפוני יותר.

חוף הצוק

חוף הצוק הוא אולי החוף הידוע ביותר לצעירים כ"החוף". קילומטר מערבית לגלילות, מתחת לצוקון קטן, נפרשת רצועת חוף בתולית המציעה למבקריה שעות ארוכות של הנאה. אמנם, בדרך לחוף יש שביל לא ארוך אבל הפארק והדשא הפרושים לצד השבילים מפצים על כך.

החוף ידוע ברמת הניקיון שלו ובגישה הנוחה לחוף. בין המתקנים הקיימים תוכלו למצוא שירותים ציבוריים נקיים, מקלחות, מתקני ספורט ואת הטיילת האידאלית לטיולים רומנטיים.

חוף גבעת עלייה

אם אתם מגיעים דווקא מדרום העיר אולי תעדיפו לא להרחיק. לשם כך תוכלו למצוא את חוף גבעת עלייה הכולל מגוון מתקנים, טיילת מרווחת ועיצוב ייחודי הכולל את קשתות אבני הכורכר ואת מרכז פרס לשלום. ובונוס ענק! מגיעים עם המשפחה מחוץ לעיר? החניון בחוף גבעת עלייה הוא חינמי לחלוטין.

אם עכשיו אתם מוכנים לחורף, לקיץ הבא כבר תכינו את הגלשנים.

דילוג לתוכן