רשת נגד יתושים – פתרון מושלם לשקט נפשי

ישנם הרבה סוגים של חרקים, אשר עשויים לחדור לביתכם. הדבר הכי חשוב לנו, הוא להימנע מחדירתם של יתושים אשר לא רק שמפריעים לנו ועוקצים אותנו, הם גם נושאים מחלות ומעבירים אותן באמצעות דמינו. יש לדאוג להתקין רשת נגד יתושים, במיוחד לפני בוא הקיץ. אם הרשת שלכם היא ישנה וקרועה, זה הזמן הנכון להתקין רשת חדשה ומשוכללת יותר נגד יתושים. מי שעוקץ את בני האדם הן נקבות היתושים,  אשר ניזונות מדם של אדם. אותם יתושות מוצאות את בני האדם בזכות הפליטה של הפחמן הדו חמצני, כך שגם בלילה, הן מוצאות אותנו.

זו הסיבה העיקרית שאנשים רבים, במיוחד במזג האוויר הים תיכוני, אשר מהווה חממה נהדרת ליתושים, במיוחד בימי האביב והקיץ מתקינים רשת נגד יתושים. רבים אינם יכולים לזכות בשינה שקטה, כאשר יתושים  חודרים לחדרם, הן הזמזום והן העקיצות של היתושים, אינם מקנים שינה רגועה.

העלות של הרשת שמיועדת למנוע חדירת יתושים לביתנו אינה יקרה וניתן למצוא טכנולוגיות חדשות של רשתות משוכללות שקל להתקין והן אטומות לחלוטין נגד חרקים בלתי רצויים, במיוחד מיתושים.

אילו רשתות מצויות בשוק?

רשתות הזזה

ניתן למצוא רשתות הזזה, שהן רשתות שמיועדות לחלונות הזזה.

רשת גלילה

רשת גלילה, היא רשת חכמה יותר מרוב הרשתות הקיימות בשוק.

רשת גלילה, היא בעלת מנגנון שנגלל  לכל אורך החלון ואנו יכולים לשלוט באופן מלא ביכולת האוורור בחלל שבו מותקנת רשת זו.

היתרון ברשת גלילה, הוא שהיא אינה פוגעת במראה האסתטי של החלון.

יש לציין, כי בדרך כלל האחריות על רשת הגלילה, היא למשך 5 שנים שזוהי האחריות הארוכה ביותר, מה שמראה כי רשת נגד יתושים מסוג זה, היא האיכותית ויצרניה מעניקים את האחריות הארוכה ביותר, בגלל שהם בטוחים במוצר זה.

רשת חשמלית

ניתן למצוא היום, גם רשת חשמלית נגד יתושים אשר מתפקדת בדיוק כמו רשת גלילה. ההפעלה היא פשוטה, היות ומדובר על רשת בעלת מנגנון חשמלי, כאשר אינה מצריכה מגע של יד אדם.

רשת קבועה נגד יתושים

ניתן למצוא גם את הרשתות הישנות והמוכרות של פעם, כאשר הכוונה היא לרשת קבועה נגד יתושים, כאשר רשת זו, נראית כמו חלון קבוע אבל לא ניתן להזיז אותה. המגוון של רשתות נגד יתושים אינו רב, אך עדיין ניתן למצוא את הרשת שתתאים באופן מושלם לחלונות ביתכם.

רשת נגד יתושים – מחירים

עלות ההתקנה של רשתות נגד  יתושים היא זולה.

גם מבחינת העלויות של התקנת רשת נגד יתושים, העלויות הן זולות, כך שהן יכולות להסתכם בכמה עשרות שקלים לכל חלון.

יש לציין, כי סוג הפרופיל של החלון, עשוי להשפיע על המחיר.

למשל פרופילים תוצרת סין, יהיו זולים יותר מאשר פרופילים של חברות נחשבות.

המחירים של רשתות נגד חרקים ויתושים, נמדדות לפי מ"ר. ככל שגודל החלון יהיה רב יותר, כך המחיר של הרשת יעלה, אך שוב, העלות היא זניחה, משום שאין מדובר במוצר יקר.

יש לציין, כי רבים מתקינים רשתות נגד יתושים וחרקים, גם בחדרי שירותים ומקלחת וכן, בממ"ד.

יש לציין, כי קיימות תוספות של רשתות נגד יתושים, כמו למשל מברשת ניקוי אשר מובנית על כל החלון ומנקה את הרשת, כאשר מסיטים או פותחים אותה.

כמו כן, ישנם גוונים מיוחדים שמשפיעים על מחירה של הרשת.

יש לבצע השוואת מחירים בין כמה חברות מובילות, כך שיהיה לכם אומדן לגבי מחירה של הרשת ומחיר ההתקנה.

הכתבה באדיבות: חברת רשת הגנה – רשתות וסורגים לבית.

בהצלחה!

תמונה FREEPIK

דילוג לתוכן