כיצד מתבצע ניקוי ספות בתל אביב

תהליך ניקוי הספה יכול להיות פשוט ובמיוחד כאשר הוא מתבצע על ידי חברה מקצועית. היתרונות של הניקיון רבים ובמאמר זה נסרוק את התהליך של הניקוי ואת הסיבות מדוע כדאי להזמין חברה אשר מתמחה בתחום זה.

לייעוץ, הכוונה והצעת מחיר, עברו לאתר המוביל של חברת מאסטר קלין בנושא ניקוי ספות באזור תל אביב

תהליך ניקוי ספות בתל אביב

שלב ראשון – זיהוי הספה

עוד לפני תחילת העבודה חשוב לזהות את הספה ואת החומרים שממנה היא מורכבת. המטרה היא לבחור את החומרים המתאימים ולבדוק את שיטת הניקיון המתאימה ביותר. החברה לא תשים חומר על הריפוד אם היא אינה בטוחה שהוא מתאים לשימוש.

שלב שני – ניקיון בכלים וחומרים מתאימים

בשלב זה מתחילה עבודת ניקוי ספות בתל אביב. הצוות ישאב היטב את הספות, לאחר מכן ישים את החומרים המיועדים לניקיון, יאפשר להם להיספג על פי הצורך וישתמש במכשיר אדים ושואב, כל זאת בהתאם לסוג הספה. הניקיון מתאים לסוגים שונים של ספות: בד סינטטי, בד טבעי, עור ואחרים.

שלב שלישי – אוורור

לאחר ביצוע הניקיון אפשר לתת לספות להתאוורר מעט ולאחר זמן קצר ניתן לחזור לשגרת החיים. אין כל צורך להוציא את הספות מהבית על מנת לבצע את הניקיון. הפעולה מתבצעת ללא מאמץ מצדך ובתיאום מראש של הזמן הנוח ביותר עבורך.

אולי יעניין אתכם גם:

ניקוי שטיחים באזור תל אביב

העלות של אי ניקוי הספה

הבית דורש עבודות תחזוקה. חלקן צריכות להתבצע מדי יום, אחרות פעם בשבוע וחלק מהן יכולות להתבצע מדי מספר חודשים ואפילו שנים. בכל הנוגע לספות ולרהיטים שיש עליהם ריפוד, חשוב מאד לשאוב את האבק, לנקות כתמים מוקדם ככל האפשר ולהזמין חברת ניקיון אחת למספר חודשים, בהתאם לשימוש בספות ולסוג שלהן.

חוסר התייחסות לספות ולניקיון שלהן עלול להוביל למצב של שחיקה ופגיעה מהירה שלהן. ניקוי ספות בתל אביב בא להוציא החוצה את הכתמים העמוקים, הוא מוציא את קרדית האבק וחשוב לא פחות, הוא שומר על הרהיטים לאורך שנים. המחיר של אי הניקיון יכול לבוא לידי ביטוי בהחלפת הספות ומחיר זה יהיה יקר בהרבה מהזמנת חברה מקצועית לביצוע העבודה.

ההבדלים בין ניקיון ביתי לבין ניקוי המתבצע על ידי החברה

הניקיון שמתבצע בבית באופן עצמאי צריך להתבצע ללא כל קשר להזמנת חברה מקצועית. חשוב להקפיד לנקות כל לכלוך בהקדם ולשאוב את האבק מהספות ובין הכריות שלהן. עם זאת, ניקוי זה לא יכול להחליף את הניקיון המקצועי שמתבצע על ידי חברה מקצועית.

חברת מאסטר קלין מביאה לבית צוות מקצועי. היא מגיעה עם ידע רב בכל הנוגע לניקוי ספות וריפודים, עם מכונות מתאימות וחומרים אשר משפיעים בצורה האופטימלית על הספה ובו בזמן שמתאימים לסביבת בני האדם ובעלי החיים. ניקיון ספות בתל אביב מתבצע מן היסוד והתוצאה היא החזרה של הזמן לאחור, הארכת חיי הספה ובית שכיף לבלות בו. לפרטים נוספים, זה הזמן ליצור עמנו קשר.

תמונה FREEPIK

דילוג לתוכן