קורס עיצוב תסרוקות באקדמיה לספרות של דיויס ואודי

צמד המנטורים ומובילי הדעה בסצנת עיצוב השיער ומקצועות השיער בישראל, דיויס ביטון ואודי ביטון פתחו באקדמיה לספרות הנושאת את שמותיהם Davis&Udi Hair Academy קורס עיצוב תסרוקות . באתר האקדמיה לספרות של דיויס וביטון ניתן למצוא פרטים לגבי מגוון רחב של קורסים מקצועיים בתחום לימודי מקצועות השיער ועיצוב השיער ביניהם  קורס עיצוב תסרוקות.

קורס עיצוב תסרוקות נוצר עבור כל העוסקים במקצועות משיקים בתחום הביוטי כגון מאפרים.ות, סטייליסטים.ות, בוני.ות ציפורניים, קוסמטיקה, טיפולים וכדומה אשר מעוניינים להרחיב את מקצועיותם ולהעניק ללקוחותיהם שירות נוסף, תחת אותה קורת גג, וגם עבור כל מי שרוצים ללמוד את יסודות מקצוע עיצוב השיער.

קורס עיצוב תסרוקות למתחילים מתאים לתלמידים ללא רקע בעיצוב שיער הוא כולל 6 מפגשים של 4 שעות אקדמאיות אחת לשבוע. במסגרת הקורס נלמדים ומתורגלים: הכרת סוגי שיער שונים וכיצד יש לטפל בו, כלי העבודה המשמשים לעיצוב שיער, סוגי פנים והתאמת עיצוב השיער ותסרוקות למבנה הפנים, חלוקות שיער, גלגול רולים, שיטות לעיצוב שיער ועוד.

אודות קורס עיצוב תסרוקות

הקורס נבנה מתוך הידע והניסיון של המעצבים הבכירים דיויס ואודי והוא מועבר בהנחיית מדריכי האקדמיה.

קורסים נוספים בתחום עיצוב תסרוקות כוללים קורס תסרוקות כלה וערב בהנחיית דיויס ביטון בהיקף של עשרה מפגשים של 4 שעות אקדמאיות המתקיימים אחת לשבוע. במהלך הקורס דיויס מלמד את כלל השיטות והטכניקות לעיצוב תסרוקות כלה ותסרוקות ערב שהוא פיתח במהלך שנות עבודתו. שיטת הלימוד יחודית ומקנה ידע וכלים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. התלמידים נחשפים בקורס עיצוב תסרוקות לסגנונות וטכניקות  מגוונים, ומתרגלים את הידע שנלמד.

דיויס ביטון חלוץ ומוביל בתחום תסרוקות ערב, כלה וארועים ונחשב למכתיב ומוביל את אופנת תסרוקות הארועים בארץ. דיויס אחראי על עיצוב שיערם של מיטב המשתתפים בהפקות המובילות בטלוויזיה, הפקות אופנה, תערוכות ותצוגות.

במהלך קורס עיצוב תסרוקות נלמדים סגנונות רבים ומגוונים של תסרוקות קלאסיות ועד תסרוקות חדשניות ויחודיות כולל תלתלים, בייביליס, רולים וביגודים, תסרוקות בשילוב צמות, קליעות ואריגות, תסרוקות פזורות, עיצובים רכים בעלי מראה טבעי, תסרוקות אסופות קלאסיות ומורכבות, תוספות שיער ועוד.

קורס עיצוב תסרוקות של דיויס ואודי מתנהל תוך הקפדה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ומאפשר מגוון פתרונות לעיצוב תסרוקות לפי סוג הפעילות לה מיועדת התסרוקת. משתתפי הקורס יקבלו ערכת לימוד מקצועית בשווי של כ-2,000 ש"ח ובוגרי הקורס יזכו בתעודת גמר יוקרתית של האקדמיה לספרות של דיויס וביטון בשיתוף לוריאל העולמית.

דילוג לתוכן