4 טיפים לאיתור אינסטלטורים אמינים בתל אביב

רק לפני חודש וקצת ביקר אתכם אינסטלטור יקרן להחריד וכבר האסלה שוב מסרבת לשתף פעולה? נראה שהגיע הזמן לאתר איש מקצוע אמין והוגן ויפה שעה אחת קודם

בכל רחבי תל אביב ישנם מבנים ישנים בני עשרות שנים, הסובלים מצנרת שכבר מזמן היה צריך להחליף. חלק ניכר מהדירות שממוקמות במבנים אלה, הן דירות שכורות ובמקרים רבים בעלי הדירות לוקחים את הזמן כשזה מגיע לבעיות צנרת. כפועל יוצא מכל זה, ציבור השוכרים בתל אביב נאלץ להתמודד לעיתים קרובות עם ריח נוראי של ביוב, סתימות באסלה, נזילות שמנפחות את חשבון המים ושאר מרעין בישין.

מחפשים אינסטלטור אמין שמספק שירות בתל אביב? קבלו ארבעה טיפים שיסייעו לכם לאתר אינסטלטורים בתל אביב, שתענוג לקבל מהם שירות.

טיפ מס' 1 – התעוררו מוקדם ולמדו מניסיונם של אחרים

בדרך כלל הצורך באינסטלטור מתעורר באופן פתאומי וללא הכנה מוקדמת. לאור זאת, ברוב המקרים אין לנו יותר מדי זמן מיותר להשקיע בקריאת ביקורות, חוות דעת או המלצות של לקוחות קודמים. הבעיה היא שבחירה לא מושכלת שנועדה לחסוך זמן, עשויה לעלות לכם ביוקר. לפיכך ההמלצה הטובה ביותר היא להתחיל לחפש אינסטלטורים בתל אביב לפני שמופיעה תקלה ולהשקיע מספיק זמן בקריאת ביקורות וחוות דעת באתרים אמינים כמו זאפ דפי זהב לדוגמה.  

טיפ מס' 2 –  תנו דעתכם לתעודת האחריות

זקוקים לאינסטלטור לצורך ביצוע עבודת אינסטלציה רצינית שעולה לא מעט כסף? זכרו לפשפש בציציות של תעודת האחריות שתקבלו בסיום הפרויקט, עוד לפני החתימה על חוזה העבודה. כך לדוגמה הקפידו לברר האם האחריות ניתנת על ידי בעל המקצוע או על ידי היצרן והיו בטוחים שהבנתם לעומק מהו היקף האחריות ועל אילו רכיבים או עבודות היא חלה. כך תימנעו מצב שבו תיתקלו בבוא היום בשוקת שבורה או חלילה תיפלו בין הכיסאות.  בכל מקרה עליכם לקבל בסיום העבודות תעודת אחריות חתומה וחשבונית מסודרת על מנת שיהיה לכם אל מי לפנות במקרה הצורך.

טיפ מס' 3 – היזהרו מאנשי הזיקית

ישנם לא מעט בעלי עסקים שמדי כמה חודשים מתניעים עסק חדש אך בעצם מדובר באותו העסק בדיוק רק עם שם שונה. לפיכך כשאתם מנסים לברר אם יש תביעות משפטיות נגד החברה שהציעה לכם שירות, הקפידו לחפש בנוסף את שם בעל העסק ולא רק את שם החברה.

טיפ מס' 4 – הכינו שיעורי בית ולמדו את טווחי המחירים

האמינו או לא, אבל כל מה שאדם צריך לעשות בימינו כדי להתחיל לעבוד כאינסטלטור בישראל, זה להחליט שהוא מעוניין לעבוד כאינסטלטור ולכל היותר להשיג רישיון עסק. לכן אין זה פלא שמדובר בתחום פרוץ ושישנם אינספור אינסטלטורים בתל אביב שמספקים שירות בינוני ומטה אך דורשים מחירים גבוהים מהמקובל בשוק. הצעת מחיר נטולת היגיון היא למעשה מהסממנים הבולטים ביותר של אינסטלטורים שלא ניתן לסמוך עליהם. למרבה הצער, רוב הסיכויים שהצרכן לא יביע התנגדות להצעה, הן בשל הבהילות והן בשל העובדה שהוא פשוט לא מכיר את העלויות המקובלות.

גם כאן נשמח להפנות אתכם לאתרים מובילים כמו זאפ דפי זהב, המפרסמים מדי שנה מחירונים מעודכנים עבור עבודות שונות בתחום האינסטלציה. במחירונים אלה תוכלו לאתר את השירות שאתם זקוקים לו ולהבין האם ההצעה שקיבלתם הגיונית או שמא עדיף ליצור קשר עם אינסטלטור אחר. שימו לב- הן הצעות גבוהות מדי והן הצעות נמוכות באופן מחשיד, צריכות להדליק אצלכם נורה אדומה. בהצלחה!

דילוג לתוכן