חברת התעופה UNITED מבטלת את טיסותיה לתל אביב עד ל 5 ביוני

UNITED AIRLINES משהה את פעילות הקו ארהב ישראל, עד לחמישי ביוני. החברה היחידה הממשיכה להפעיל טיסות בקו זה היא חברת אל על.

מאז תחילת המלחמה התרחשו שיבושים רבים בלוח הטיסות הבינלאומית הנכנסות לישראל. חלקם מתוך דאגה לביטחון הנוסעים ואנשי הצוות. וחלקם מתוך הירידה בתיירות הנכנסת לישראל.  עם פרוץ המלחמה חברת יונייטד, כמו גם אחרות, מייד ביטלו את טיסותיהן לישראל. אך מאז החברה שבה לפעול, עד לחודש אפריל האחרון בו התרחשה המתקפה האירנית על ישראל.

מאז החברה הודיעה שוב ושוב על דחיית חידוש הקו, בכל פעם נדחה בכמה ימים. אך נכון לעכשיו הדחייה היא לחודש ימים – עד ה 5 ביוני. וכמובן אף אחד אינו יכול להתחייב כי לא יהיו דחיות נוספות, הכל בהתאם להתפתחויות הביטחוניות.

חברת יונייטד היא אינה היחידה, גם חברות תעופה אחרות ביטלו את טיסותיהן לישראל לתקופות ארוכות וממושכות. חברת איר אינדיה צפויה לחדש את טיסותיה במהלך חודש מאי, וחברת אייר קנדה בתחילת חודש יולי. חברת הלואו קוסט איזיג׳ט הגדילה לעשות והשעתה את טיסותיה עד חודש אוקטובר.

ויש גם מי שמרוויח

אז בעוד חברות תעופה רבות מבטלות את טיסותיהן לישראל, והדבר בא לידי ביטוי לא רק בהיצע הטיסות אלא גם במחירים הגבוהים, נראה כי יש מי שממשיך לטוס כרגיל.

שרת התחבורה מירי רגב, ממנה מצופה להירתם לעניין ולמצוא פתרונות אשר יאפשרו את פתיחתם הסדירה של נתיבי התעופה, דווקא עסוקה בעניינים אחרים.

מאז פרוץ המלחמה השרה מרבה לשהות בחו“ל, תוך כדי התעלמות מהביקורת של גורמים שונים בענף התחבורה היוצאים נגד מעורבותה הפחותה בסוגיות המשרד. השרה הספיקה להיות במקסיקו, הודו וסרי לנקה. ועל פי הפרסומים ישנן עוד 5 נסיעות מתוכננות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן