הכתובת למכונית שלך – מוסך מורשה סוזוקי תל אביבי

סוזוקי היא בין יצרניות הרכב היפניות המובילות בישראל, ואין זה פלא מאחר שהיא יצרנית הרכבים היפנית השנייה שהגיעה לישראל כבר ב-1984. סוזוקי החלה את דרכה בייצור קטנועים, ומאז ועד היום היא מייצרת אופנועים ממונעים אך גם ידועה בתור יצרנית של רכבים קטנים וקומפקטיים. לכן, רכבי סוזוקי מתאימים במיוחד לחיים העירוניים והצפופים. בתל אביב למשל, ניתן לראות מכוניות סוזוקי רבות ומבין שלל מוסכים בתל אביב, מוסך מורשה סוזוקי הוא כתובת מהימנה לקהל הלקוחות.

סוזוקי מציעה שלל של רכבים בנוסף לאלה הקומפקטיים, ביניהם רכבים משפחתיים, שטח,  קרוסאובר ורכבי מנהלים. לסוזוקי גם מבחר רחב של אופנועי כביש ספורטיביים, מהסוג המשובח ביותר לחובבי הז׳אנר. לסוזוקי מוניטין מעולה כחברה יפנית אמינה, שמציעה רכבים עמידים, חסכניים ומותאמים למגוון  צרכים. דגם הסוויפט של סוזוקי, למשל, הוא שם דבר בעולם רכבי הסופרמיני, מימדיו הקטנים מאפשרים למצוא חניה בעיר הצפופה ביתר קלות ועוד לא דיברנו על החיסכון בדלק.

סוזוקי מציגה – רכבים היברידיים במחיר שווה לכל כיס

יצרניות רכב רבות מודעות למשבר האקלים ולהשפעתו המכרעת על עתיד החיים בכדור הארץ, ולכן עוברות לייצר גם רכבים היברידיים, שבהם מנוע חשמלי משמש עזר למנוע הבעירה, ולכן יש צריכה מופחתת של דלק. כמו כן, רכב היברידי מייצר פחות גזי חממה בכל נסיעה ולכן תורם להפחתת זיהום האוויר שנובעת מתחבורה פרטית. בכל מוסך מורשה סוזוקי ניתן למצוא מכונאים שקיבלו הכשרה לעבוד עם מנועים היברידיים ועם המערכות הממוחשבות והמתקדמות שנועדו לפקד עליהם.

סוזוקי ידועה כחברה שמייצרת רכבים במחיר שווה לכל כיס, ואכן גם הרכבים ההיברידיים שלה משווקים במחירים יחסית זולים למתחרים, כאשר דגמים פופולאריים עוברים הסבה להנעה היברידית בעקבות תקנות הזיהום האירופאיות. אין ספק שמשתלם ליצרניות רכב רבות להפוך לירוקות יותר באמצעות שימוש בטכנולוגיות שקיימות בעשור האחרון. בהרבה מאוד מוסכים בתל אביב ניתן למצוא בכל עת לפחות רכב היברידי אחד, אנשים רבים בוחרים לעבור לרכב היברידי מאחר שהוא מאפשר חיסכון משמעותי בדלק ולכן גם חיסכון בכסף. אמנם המחיר ההתחלתי של רכב היברידי הוא גבוה יותר, אך בהמשך צריכת הדלק המופחתת הופכת ליתרון משמעותי.

סוזוקי – אחותה הקטנה של טויוטה

חיבור בין ענקיות הרכב סוזוקי וטויוטה הוא בין החיבורים המעניינים של השנים האחרונות בעולם הרכב. שתי היפניות מייצרות בטכנולוגיות חדשניות רכבים מצוינים ופופולריים בישראל. שיתוף הפעולה נסוב על כך שכל יצרנית מייצרת את הגרסאות שלה לדגמים פופולריים של היצרנית השנייה. כך, טויוטה למשל ייצרה את ה״גלנזה״ המבוססת על "באלנו" של סוזוקי, וסוזוקי נכנסה לשוק הרכבים ההיברידיים באמצעות ייצור גרסאות משלה לרכבי טויוטה. בין היתר ניתן לראות קרוסאוברים משפחתיים שייצרה סוזוקי בהשראת אלה של טויוטה.

היתרון של שיתוף הפעולה לקהל הנהגים הישראלי הוא בעיקר זמינות של רכבי טויוטה יוקרתיים במחירים הזולים של סוזוקי. מרבית הדגמים לא השתנו כמעט מלבד שינויים אסתטיים, כך שלמשל מערכות הביטחון המעולות של טויוטה נשארו גם בגרסה של סוזוקי. תחילה ישווקו המכוניות באירופה ולכשיגיעו לארץ, יהיה ניתן להתחדש ברכב מצוין משיתוף הפעולה הזה. במידה שתרכשו, אל תתלבטו בבחירת המוסך וביחרו רק מוסך מורשה סוזוקי לטיפול ברכב החדש שלכם. ככל הנראה שמרבית הטיפולים שתצטרכו יפלו על האחריות, וכן מי שיטפלו במערכות המשולבות של היצרניות יהיו רק המוסכניקים שעברו הכשרה על ידי היבואן.

פופולרית בכבישים הישראליים

אם כן, לא סתם ניתן למצוא מכוניות סוזוקי רבות בהרבה מאוד מוסכים בתל אביב, מאחר שהיא מייצרת רכבים מצוינים לחיים העירוניים. בכלל, בכל רחבי ישראל, סוזוקי היא יצרנית מועדפת מאחר שהיא משווקת רכבים אמינים, עמידים ובמחירים נוחים.

תמונה shutterstock

דילוג לתוכן