פינוי פסולת תל אביב – מה כדאי לדעת

פינוי פסולת תל אביב

בעמוד זה נבחן את השיטות השונות לפינוי פסולת בתל אביב. מהנפוץ ביותר ועד הפחות, נבדוק את כל האפשרויות העומדות לרשותכם בתור תושבי העיר. ואם אתם מעוניינים להמתין עד שהעירייה תפנה עבורכם פסולת בתל אביב, זו גם אפשרות (בימים הנכונים לכך).

אם אתם מעוניינים להסתייע בעירייה, זו השיטה הראשונה והנפוצה באמצעות איסוף אשפה. זה נעשה על ידי חברה חיצונית אשר עובדת בשירות העירייה, שאוספת את האשפה מהרחוב ומובילה אותה למזבלה או למרכז מחזור. שם האשפה ממוינת וממוחזרת.

השיטה השנייה נקראת פינוי פסולת "באתר", כלומר אתם אחראים על פינוי האשפה שלכם במקום, ללא עזרה מחברה חיצונית או מהעירייה. האפשרות השלישית נקראת "ניהול פסולת". שיטה זו כוללת שכירת חברה חיצונית שתבוא ותדאג לצרכי פינוי הפסולת שלכם, תוך מתן פתרונות לתוכניות מחזור או יוזמות סביבתיות אחרות.

פינוי פסולת על ידי עיריית תל אביב

באופן תמידי, עיריית תל אביב עמלה על פרויקטים לשיפור פינוי הפסולת בעיר. העירייה ביצעה מספר צעדים לאיסוף ופינוי אשפה בשנים האחרונות, כמו הרחבת כמות פחי האשפה ופחי המחזור בשטחים הציבוריים. כדי להבטיח אפקטיביות של אמצעים אלו, מעניקה העירייה גם שירותי ניהול פסולת לתושבי תל אביב.

לעירייה שירות פינוי פסולת המטפל בפינוי פסולת מוצקה מבתים, עסקים ומוסדות בתחום שיפוט תל אביב יפו. בתוך כך, שירותי פינוי פסולת הם לא רק איסוף אשפה מהרחובות. מדובר בצמצום, שימוש חוזר ומחזור חומרים כדי למזער את הזיהום ולשימור משאבי טבע שונים.

פינוי פסולת תל אביב ומחזור פסולת

אגף פינוי פסולת בתל אביב מפעיל צי רכבים אשר אוספים ומעבירים פסולת ממשקי בית ועסקים למזבלות. כמו כן, האגף מפעיל בעיר מרכזי מחזור המעבדים חומרים הניתנים למחזור הנאספים על ידי צוותי האיסוף של העירייה.

כמו כן, לעיריית תל אביב צוות פקחים שעוקב אחר עמידה בתקנות ומקפיד על פעילות תקינה של מתקניה. בהיבט זה, תהליך פינוי הפסולת בתל אביב הוא תהליך מורכב. זה כרוך לא רק בפינוי הפסולת אלא גם בסילוקה והטיפול הנכון בה.

סוגי פינוי פסולת בתל אביב

בעוד שסוג אחד של סוגי פינוי פסולת בתל אביב היא פינוי פסולת מרחובות של בנייני מגורים, הסוג השני מיועד למפעלים מסחריים, הכולל איסוף אשפה וכן סוגי פסולת נוספים כגון פסולת בניין וחומרים מסוכנים. בין אם אתם צריכים שירות כזה או אחר של פינוי פסולת ת"א, הקפידו לבדוק באילו ימים העירייה מפנה פסולת באזור שלכם.

דילוג לתוכן