הסושיות המנצחות של תל אביב

מאז כניסתם של טעמי המזרח הרחוק לישראל אי שם בשנות התשעים, נראה כי כל ישראלי טיפח לו לפחות מנה אחת שהיא הפייבוריט שלו. אבל מפה ועד להבטיח שכל סושיה בעיר היא אכן סושיה ברמה גבוהה – יש עדיין פער גדול. אז יצאנו לסקור את המקומות השווים של תל אביב, אלו שיבטיחו לכם תמורה להשקעה.

יאקימונו

הסושי של יאקימונו הוא בין המקומות הידועים באיכות הגבוהה שלהם כבר שנים. על הקפדנות בהכנת הסושי – אין מה לדבר. המקום שומר על רמות גבוהות של איכות כבר שנים, החל מכדורי הסושי המעוצבים ועד לקונוסים המעוצבים, המזכירים לא פחות מעיצובי יוקרה עילאיים. ביקור אחד קצר, ואתם כבר לא יכולים לאכול באף סושיה אחרת.

אונאמי

אונאמי הם חלוצי הסושי המקורי בתל אביב ואולם למרות השינויים הרבים שהמקום עבר, לרבות החלפת בעלים, עדיין נישאות באוויר תחושות המזרח הרחוק המיובאות.  ולא משנה כמה זמן חלף, נראה כי הטעם המקורי המובא אלינו כמו נשמר בקפדנות עד לרמת הביס.

ג'ירף

יש אולי מי שיתקומם נוכח הבחירה הזו, אבל בדיוק בשביל זה יש את ג'ירף. כדי להיות הרשת האחת שמצליחה להתיימר ואף להתעלות מעל הרמה הרשתית המקובלת. הטעמים האסייתיים הייחודיים הופכים את ג'ירף לאחת הבחירות האולטימטיביות עבור רבים המחפשים אחר רמה גבוהה ואיכות בלתי מתפשרת בלי לצאת מהעיר, ואפילו אפשר למצוא סניף בשני קצותיה.

סושי באזל

יש כאלה שטוענים כי מדובר בסושיה מקומית ותו לא, אבל לפי מספר העליות לרגל לסושי באזל וכאלה המגיעים מחוץ לעיר, נראה כי מדובר בהצלחה בין עירונית. סושי באזל, שלמרות שמו ממוקם בלב פרישמן – מביא טעמים היישר מהמזרח, והופך את חווית האכילה לעונג מתמשך.

MOON

אולי אחת הסושיות שקנתה את ליבם של מספר הצעירים הגדול ביותר בתל אביב, וזאת למרות שהיא פועלת כרשת. MOON היא אחת הסושיות הפחות ותיקות ולמרות זאת, כל אחת מהמנות שלה מצטיינת בטעמים ייחודיים ובעונג הנימוח בפה כשהוא מעניק חוויה חד פעמית. הצבעוניות, הטעמים החדים והמיצוי שבכל מנה – הופכים את MOON למקום ששווה לבקר בו.

מינה טומיי

ואיך אפשר שלא לציין את מינה טומיי. מינה טומיי כבשה את השוק הישראלי עם אינספור טעמים איכותיים ומנות המתאימות להרגלי אכילה שונים ומגוונים, כך שכיום היא מהווה אתר עלייה לרגל עבור רבים, שלא מתפשרים על פחות מטעמים הנבחרים בקפידה ומנות המוכנות בהשקעה רבה.

ואחרי רשימה כזו, כל מה שנותר לכם הוא לבחור ולהרים את הטלפון להזמין.

דילוג לתוכן