השכרת משאיות לטווח קצר וארוך – מתי כדאי?

המשאית מושבתת באופן זמני? מושבתת  לחלוטין? אין לכם משאיות לעבוד איתן? באמצעות שירותי השכרת משאיות לטווח קצר או ארוך, תוכלו להמשיך כרגיל בשגרת יומכם. השכרת משאיות היא פתרון מושלם לכל עסק שאין בידו מספיק כסף לרכוש משאית חדשה או שהלכה לו המשאית לחלוטין או באופן זמני. בכל אחד מהמקרים הללו תוכלו להשתמש בשירותי השכרת משאיות ולחסוך לכם אלפי שקלים, והכי חשוב להמשיך בעבודתכם השגרתית ללא כל עיכוב.

השכרת משאיות לטווח קצר

השכרת משאיות לטווח קצר היא הפתרון האידיאלי לחברות אשר מתקשות לרכוש משאיות חדשות עקב תקציב נמוך שאינו מאפשר זאת. באמצעות השכרת משאיות לטווח הקצר ניתן להמשיך בעבודה ללא כל עיכובים ואף לעמוד ביעדים. לא תמיד ישנו צורך לעבודות שונות עם משאיות, לכן אם השימוש שלכם עם משאיות הוא בתדירות נמוכה ולא באופן שוטף ויום יומי עדיף לכם להשכיר משאית לטווח קצר וגם לשלם עליה פחות. במיוחד שמדובר על תקופה קצרה שמוגבלת בזמן ולאחר מכן אין צורך בשימוש אחר.

השכרת משאיות לטווח ארוך

אם העבודה שלכם דורשת שימוש באופן תדיר ויום יומי במשאיות, הפתרון עבורכם הוא השכרת משאיות לטווח הארוך. באמצעות השכרת משאיות לטווח הארוך תוכלו לעבוד באופן שוטף ולבצע את המטלות שלכם ללא כל בעיה או עיכובים כלשהם. השכרת משאיות לטווח הארוך מתאימה לעסקים שהשימוש שלהם במשאיות הוא על בסיס קבוע ויום יומי או לתקופה ארוכה וממושכת. זהו פתרון מושלם לחסוך בהוצאות החברה ולשלם רק שכירות במקום לרכוש משאיות חדשות.

מה כדאי השכרת משאיות לטווח קצר או לטווח ארוך?

השימוש בהשכרת משאיות הוא בהתאם לצרכים האישיים שלכם. כך שאם אתם חברה שהשימוש במשאיות הוא חלק בלתי נפרד ועל בסיס יום יומי, השכרת משאיות לטווח הארוך תתאים לכם עד מאוד. אך אם השימוש שלכם הוא לא באופן שגרתי ויום יומי, ואתם צריכים רק לתקופות קצרות ואף לימים בודדים כדאי לכם מאוד להשכיר משאיות לטווח קצר ולחסוך באלפי שקלים.

מה היתרונות של השכרת משאיות?

באמצעות השכרת משאיות תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:

זמינות – זמינות מיידית ובהתראה קצרה בהתאם לצרכים האישיים שלכם עם המשאית. כך שגם אם נתקעתם ואין מי שיעזור לכם, תוכלו להתקשר ולהשכיר משאית למתי שאתם צריכים ללא כל בעיה ובאופן מהיר.

אחריות- האחריות על השכרת המשאיות היא אחריות מלאה לאורך כל תקופת ההשכרה וכן כוללת כיסוי ביטוח חובה ומקיף במהלך תקופת ההשכרה.

מגוון נרחב של משאיות- מבחר המשאיות להשכרה העומד לשרותכם כולל מגוון נרחב של סוגי משאיות. מבחר זה כולל בין היתר ארגז יבש, ארז פתוח, ארגז צינון, ארגז קירור ועוד. המשאיות להשכרה כוללות משאיות במשקל של 7.5 טון ואף יותר.

שירות אישי ואדיב- השירות הינו שירות אדיב ואישי אשר פועל 24 שעות ביממה כולל סניפים רבים בפריסה ארצית כולל שירותי דרך וגרירה.

דילוג לתוכן