לא לשכוח לשתות מים: מיזם חדש ישמור על שחקני מכבי ת"א בכדורסל מהתייבשות

מסתבר שההישגים על מגרש הכדורסל אינם תלויים רק באימון ובכישרון אלא גם ברמת הנוזלים של השחקנים בגוף. כעת, שיתוף פעולה בין מועדון כדורסל מכבי תל אביב והחברה שיצרה את בקבוקי Water.io, יאפשר לשחקני הקבוצה להקפיד ולעקוב אחר רמת הנוזלים בגופם.

הפטנט הוא כזה: הבקבוקים הייחודיים שפיתחה החברה הם בקבוקי מים חכמים שמסוגלים לעקוב אחר הרגלי השתיה של השחקנים, להתאים להם תכנית שתיית מים אישית ולעקוב אחר שלל נתונים. בנוסף, לבקבוקים פקקים מהבהבים ורוטטים שמזכירים לשחקנים לשתות על פי תכנית השתייה הייחודית להם.

מעקב אחר שתיית מים באימון ובמנוחה

חברת Impacx שפיתחה את בקבוקי המים החכמים, חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם מועדון מכבי תל אביב בכדורסל ותאפשר כך לשחקנים לשמור על מאזן תקין של נוזלים בגופם תוך הקפדה על אחד מהדברים החשובים ביותר בשגרת יומו של כל ספורטאי – שתיית מים, בזמן אימון ובמנוחה.

במסגרת הסכם שיתוף הפעולה קיבלו שחקני מועדון מכבי תל אביב בכדורסל בקבוקים חכמים שעוקבים אחר שלל נתונים אישיים כמו: גובה, גיל ומשקל השחקן. לצד זאת, לוקח הבקבוק החכם בחשבון גם משתנים נוספים כמו מזג האוויר, רמת פעילות ספורטיבית ועוד, ומתכנן עבור השחקנים תכנית מותאמת אישית עבורם לשתייה נכונה ומאוזנת.

הבקבוק החכם יזכיר לשחקנים לשתות בזמנים קבועים בעזרת הבהוב ורטט על גבי פקק הבקבוק החכם. לצד זאת, כחלק מהסכם שיתוף הפעולה בין החברה המייצרת למועדון הכדורסל של מכבי תל אביב, יושקו בקבוקים כחלק ממהדורה מיוחדת עם מיתוג של מועדון הכדורסל של מכבי תל אביב. הבקבוקים יימכרו עם ידית מיוחדת לנשיאה ועם חריטה אישית, במחיר מיוחד למועדון.

במועדון מקווים שהבקבוקים יתרמו להישגי הקבוצה

מנכ"ל החברה אמר על ההסכם כי שיתוף הפעולה בין החברה בניהולו למועדון מכבי תל אביב בכדורסל יעזור לשחקנים לשמור על איזון תקין של נוזלים בגופם. הוא הוסיף כי הוא מאמין שהמעקב שיאפשר הבקבוק יתרום להישגים של השחקנים ושל הקבוצה כולה.

במכבי תל אביב גם מתרגשים מהפרויקט ומדגישים כי השימוש בבקבוקים יאפשר לעקוב אחר מאזן הנוזלים בגופם של השחקנים בזמן אימון ובזמן מנוחה. במועדון מצפים כי הבקבוקים יעזרו לשמור על מצבם הבריאותי של השחקנים וישפרו את יכולותיהם על המגרש.

סביר להניח שהמיתוג הייחודי והשימוש של השחקנים בבקבוקים יתרום רבות לפרסום החברה ולמכירה של בקבוקים כאלה באופן מסחרי גם לאוהדי הקבוצה ולאנשים שעוסקים בספורט באופן כללי.

קרדיט לתמונות – shutterstock / Karolis Kavolelis

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן