סאונה בעיצוב אישי – מגשימים לכם את החלום

במהלך השנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מתחילים להתעניין ברכישת סאונה יבשה ביתית לבית שלהם או לכל מקום אחר בו הם מעוניינים. חלק גדול מאותם אנשים מוותרים על רכישת סאונה יבשה ביתית מאחר וכל הסאונות שמוצעות למכירה מגיעות בעיצוב מוכן מראש ואין אפשרות לעצב את הסאונה על פי רצונו של הלקוח.

תמונה: סאונה יבשה ביתית תוצרת בעלי סאונה

אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מעוניינים לרכוש סאונה יבשה ביתית, אתם יכולים להיות בטוחים שהחיפושים שלכם אחר סאונה בעיצוב אישי נגמרו, אצלנו בחברת balisauna אנו מספקים לקהל הלקוחות שלנו סאונות אשר מעוצבות בהתאם לבקשת הלקוח. אנחנו בונים את הסאונות בהתאם למאפיינים של החלל בו עתידה להיות הסאונה ובהתאם לתקציב העומד לרשותכם.

בהמשך המאמר נספר לכם בדיוק למה אנחנו מתכוונים שאנו אומרים סאונה בעיצוב אישי, כמו כן נספר לכם על היתרונות הייחודים של הסאונות שלנו.

תמונה: סאונה ביתית לחצר – מודל פנורמה BA-LI SAUN

סאונה בעיצוב אישי – על מה אנחנו מדברים?

כפי שכבר סיפרנו לכם, אנחנו בונים סאונות יבשות ביתיות בהתאם לרצונותיו של הלקוח שלנו. כעת נסביר לכם למה אנו מתכוונים כשאנחנו אומרים סאונה בעיצוב אישי.

ראשית, הלקוח יכול לגשת לחנות ולבחור את המרצפות שהוא רוצה שיהיו בתוך הסאונה שלו. כמו כן הלקוח יכול לבחור היכן יהיו ממוקמות דלתות הכניסה לסאונה, הלקוח יכול לבחור להוסיף חלון לסאונה וגם לבחור בסאונה שדלתות הכניסה שלה עשויות מזכוכית מחוסמת.

בנוסף על כך, אצלנו שלדת הסאונה עשויה מברזל מגולוון שנצבע בתוך תנור, הלקוח יכול להחליט באיזה צבע הוא רוצה שתהיה השלדה של הסאונה שלו. ניתן להוסיף גם לדים בצבעים שונים לסאונה על מנת להפוך אותה ליוקרתית יותר.

למה אני צריך סאונה ביתית?

סאונה היא למעשה מקלחת של אדים אשר ניתן לשהות בתוכה. חלל הסאונה מכיל בתוכו אוויר יבש או לח בטמפרטורות גבוהות וכך הוא גורם להזעה מוגברת של גופנו. הסאונה הראשונה בהיסטוריה נבנתה בפינלנד, שם הסאונות שימשו כחללי מרחץ במשך תקופות ארוכות.

הטמפרטורה הממוצעת בסאונה נעה בין 80 מעלות צלזיוס ל-110 מעלות צלזיוס. רמות הלחות בסאונות רטובות הן גבוהות הרבה יותר מרמות הלחות המצויות בסאונות יבשות. למרות שרמת הלחות בסאונות יבשות היא נמוכה, עדיין מרגישים בתוך הסאונה עומס חום כבד אשר נוצר משילוב של רמת הלחות והטמפרטורה בחלל הסאונה.

במהלך השהייה בתוך סאונה טמפרטורת הגוף נוטה לעלות במהירות, כמו כן גם מנגוני ויסות הטמפרטורה בגופנו מתחילים לפעול באופן מוגבר. כאשר טמפרטורת הגוף שלנו עולה, כלי הדם הקיימים בגופנו מתחילים להתרחב, בלוטות הזיעה מתחילות לפעול באופן מוגבר וכתוצאה מכך אנו חווים ירידה בלחץ הדם שלנו וגם ירידה באספקת הדם לאיברים חשובים בגופנו, בשל כך קצב הנשימות שלנו וקצב הדופק שלנו עולה, הגוף שלנו מתחיל להפריש אנדורפינים ואדרנלין שגורמים לתחושות נעימות בגוף שלנו במהלך השהייה בסאונה.

שהייה בסאונה גורמת להרפיית שרירי הגוף שלנו ותורמת להפחתה של כאבי שרירים וכאבי מפרקים.

במדינת ישראל ניתן לראות סאונות רבות שנמצאות בחדרי כושר ובמתחמים רפואיים בהם מטפלים בספורטאים.

כיום אנו יכולים לראות כמות גדולה של בתים פרטיים בהם מצויות סאונות יבשות ביתיות, בחלק גדול מן המקרים האנשים אשר שוהים באותם בתים עוסקים בפעילות ספורטיבית באופן שוטף, הסאונה עוזרת להם להרפות את שרירי הגוף ולזרז את תהליך ההתאוששות שלהם.

היתרונות של הסאונה הביתית שלנו

הסאונות הביתיות שאנו מייצרים הן בעלות יתרונות ייחודים אשר הופכים אותן לסאונות האיכותיות ביותר בשוק. ריכזנו עבורכם את היתרונות הבולטים ביותר של הסאונות הביתיות שלנו:

  • סאונות עמידות למים – אצלנו ב-balisauna ניתן להזמין סאונות שדלתות הכניסה שלהן עשויות מזכוכית מחוסמת. כאשר אנו מדברים על זכוכית מחוסמת אנחנו למעשה מדברים על זכוכית אשר מיוצרת בתהליכים ייחודים של חימום וקירור, זכוכית מחוסמת נחשבת לזכוכית חזקה במיוחד ועמידה מאוד ביחס לזכוכיות אחרות. נקודה זו חשובה במיוחד במקרים בהם הסאונה עתידה להיות ממוקמת בחצר הבית, במקרים מהסוג הזה הסאונה חשופה לתנאי מזג אוויר שונים, לכן חשוב מאוד להבטיח כי הסאונה תחזיק מעמד גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

יתרון משמעותי נוסף של הזכוכית המחוסמת בא לידי ביטוי במקרים בהם הזכוכית נשברת, כאשר זכוכית מחוסמת נשברת היא אמנם מתנפצת לרסיסים קטנים, אך אותם רסיסים אינם חדים והסיכוי להיפגע מהם הוא נמוך מאוד ביחס לרסיסים של זכוכיות מסוגים אחרים.

  • שלדת הסאונה עשויה ברזל מגולוון – כל השלדות של הסאונות אותם אנו מייצרים עשויות מברזל מגולוון. את הברזל אנו צובעים בתנורים מיוחדים, אתם יכולים להחליט באיזה צבע תרצו שתהיה שלדת הסאונה שלכם, התוצאות המתקבלות מצביעת הברזל בתנורים מיוחדים הן מראה אחיד ומלא של צבע לאורך כל השלדה.

ברזל מגולוון הוא סוג מיוחד של ברזל בעל עמידות גבוהה לחום וקור, גם נקודה זו חשובה מאוד במקרים בהם הסאונה עתידה להיות ממוקמת בחצר הבית ובשל כך היא עתידה לחוות תנאי מזג אוויר קיצוניים, הברזל המגולוון מבטיח כי הסאונה לא תיפגע מתנאים קיצוניים של קור וחום.

balisauna  – כי על איכות לא מתפשרים

אם הגעתם להחלטה כי אתם מעוניינים לרכוש סאונה יבשה לחצר, אתם ודאי רוצים לקנות סאונה ברמת איכות גבוהה שתשאר עמידה לאורך שנים רבות. אתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו ב-balisauna  אתם תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים, אנחנו נבנה סאונה מפוארת בהתאם לתקציב שלכם ובהתאם לרצונות העיצוביים שלכם.

צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם שיחת ייעוץ חינמית על חשבון הבית.

קרדיט: יח"צ

דילוג לתוכן