רכישת מוניטין אינטרנטי מכובד דרך הרשתות החברתיות

המטרה של רוב הקמפיינים המגוונים של סוגי פרסום באינטרנט זה להביא לידים, מכירות ולקוחות חדשים לעסק. המטרה המשנית היא לרכוש מוניטין אינטרנטי ואת אמון הגולשים באינטרנט במותג או בשירות, בכתבה זו נדון ברכישת המוניטין האינטרנטי דרך רשתות חברתיות!

המטרה המשנית של כל קמפיין פרסומי באינטרנט היא רכישת אמון הגולשים בעזרת תוכן איכותי, מעניין וחדשני. אפיק מעולה להשגת מטרה זו היא פרסום ברשתות חברתיות. אך לא על הפייסבוק לבדו יכול להיות המשווק. יש לא מעט אתרים נוספים בהם ישראלים רבים גולשים בצורה קבועה.

אולי גם יעניין אותכם: איך להתמודד עם פרסום שלילי בגוגל ובפייסבוק?

להלן רשימה של הרשתות החברתיות הפופולאריות ביותר בישראל נכון להיום:

  • אינסטגרם
  • לינקדאין
  • פינטרסט
  • טוויטר
  • פייסבוק

נצלו את כל הרשתות החברתיות!

חבל מאד לא לנצל את כל הרשתות החברתיות הללו בכדי לרכוש את עניין ואמון הגולשים ולהגדיל את המוניטין האינטרנטי שלכם. בשילוב קמפיין מיתוג מקוון אשר רץ בצורה סימולטנית בכל הערוצים החברתיים הפופולארים הללו, תשיגו את מטרתכם במהירות.

קל מאד לביצוע!

זה מאד פשוט, יש לכם מעצב, קופירייטר, אנשי קריאטיב ומיתוג שבנו לכם קמפיין מושלם? לפתוח חשבון נפרד בכל אחד מהערוצים החברתיים הרשומים למעלה זה עניין של שעת עבודה מקסימום. זה חינם, זה קל לשימוש וכל מה שעליכם לעשות זה להעתיק את הקמפיין יחד עם העיצובים, הרעיון, הקופירייטינג ואפילו את הטקסטים עצמם (למרות שמבחינת SEO זה לא מומלץ כי זה נחשב תוכן משוכפל) לכל אחד מהערוצים הנפרדים.

קמפיינים דומים בכל הערוצים

נכון שזה נשמע פשוט וקל לביצוע? כי זה אכן ככה. לאחר מכן כל מה שעליכם לעשות זה להמשיך את קמפיין המיתוג שלכם בו זמנית ובצורה זהה עד מאד בכל הערוצים. לפרסם סטטוס חדש בדף הפייסבוק לאחר שהקופירייטר שולח לכם את הטקסטים והמעצב שולח לכם את התמונה לסטטוס זה עניין של שתי דקות, אז למה לא לפרסם פוסט דומה בדף גוגל פלוס, טוויטר, לינקדאין וכו' הרשמיים של המותג? עכשיו רק נפל לכם האסימון….? לכו על זה מהר כי זה עד כדי כך פשוט!

במקום להפסיד לקוחות למתחרים, תרכשו את לקוחות המתחרים אליכם

יכול להיות שברגעים אלו המתחרים שלכם מגדילים את האמון של הגולשים ואת המוניטין שלהם בטוויטר ובפיטרסט וככה גם "גונבים" לכם לקוחות מושבעים ממש מתחת לאף. אבל לא מאוחר מידי בכדי לעצור את זה! תפתחו גם אתם חשבון בכל אחד מהערוצים החברתיים ותתחילו לתת בראש כבר היום!

לשמור על אמון הגולשים ועל המוניטין שלכם בקלות

אם אתם עושים את המיתוג שלכם בצורה הנכונה אין שום סיבה שקהל הגולשים בפילוח השוק שלכם לא יהפכו לעוקבים הדוקים אחר כל עדכון ועדכון שלכם בכל אחד מהרשתות החברתיות.

לסיום אשאל אותכם שאלה רטורית: "האם אתם רוצים גם להגיע לכל הלקוחות האפשריים שלכם ולנצל את אפשרויות הפרסום בכל הרשתות החברתיות כשזה כל כך פשוט וקל לביצוע?"

דילוג לתוכן