מוניות הדר לוד בע"מ המקורי לשדה התעופה – מאז 1948

מוניות הדר לוד המקורי

https://www.hadartaxi.com
להזמנות טלפוניות: 03-9711103
מוניות לשדה התעופה נתב"ג

מוניות הדר לוד בע"מ לנתב"ג המקורי
מאז קום המדינה 1948 (היזהרו ממתחזים!)

מוניות הדר לוד המקורי

כולנו שמענו על מוניות הדר לוד וסביר להניח שגם השתמשנו בשירותי ההסעות שלהם לשדה התעופה או למקומות אחרים. חברת מוניות הדר לוד מציעה שירותי נסיעות שירות ונסיעות מיוחדות ומסיעה אנשים לנתב"ג כבר שנים רבות, במסירות ומחויבות. כאשר אתם מזמינים מונית אתם אולי מקבלים את השירות כמובן מאליו, אבל לא מקדישים מחשבה רבה לחברה ולאנשים שמאחוריה, למרות שיש דברים שכדאי שתכו. אז אולי הגיע הזמן לשמוע את הסיפור של מוניות הדר לוד, האנשים שעומדים מאחורי המותג; החזון של המייסדים; וההישגים והאתגרים שאיתם הם מתמודדים.

מוניות הדר לוד הוקמו בשנת 1948, על ידי דור המייסדים של המדינה, בשאיפה להעניק שירותי הסעות אשר יענו על הצרכים של היישוב העברי המתפתח בארץ ישראל. אלו היו ימי מלחמת העצמאות, ימים קשים בהם כל עסק הוקם מטעמים אידאולוגים וציוניים; ימים בהם יישוב הארץ והפרחת השממה היו ערך חשוב, יותר מאשר הצדקה כלכלית. הסיפור של מוניות הדר לוד הוא במידה רבה גם הסיפור של המדינה והפסיפס האנושי שהקים אותה – חלוצים אשר העדיפו את האינטרס הלאומי על פני האינטרס האישי. הרי בוודאי תסכימו איתי שהיו מקומות יותר אטרקטיביים להקים בהם שירות הסעות מאשר ארץ ישאל בתקופת מלחמת העצמאות.

עם הרבה עקשנות ואמונה בדרך, מוניות הדר לוד שרדו את מלחמת העצמאות, כמו גם המלחמות שבאו אחריה. במך השנים הם צמחו והתרחבו, נאמנים לעקרונותיהם, והפכו להיות אחת מתחנות המוניות הגדולות והוותיקות בישראל.

החזון של מייסדיה היה תמיד לחתור לשיפור השירות וזה מה שהפך את מוניות הדר לוד לאימפריה עם מעל ל 500 רכבים. ממשיכי דרכם של המייסדים, נאמנים לחזון, הפכו את חברת מוניות הדר לוד לחברה מתקדמת המשתמשת בטכנולוגיות עדכניות לצורך שיפור השירות. החברה הטמיעה מערכת ניהול הזמנות שמייסדיה אפילו לא יכלו לחלום עלייה. זוהי מערכת מתקדמת, מבוססת מקיום, המאפשרת לשפר את השירות ללקוח לאין שיעור ולקצר את זמני ההמתנה.

נאמנות לחזון זה כל ההבדל

הצוות אשר מוביל את מוניות הדר לוד כיום, ממשיך בדרכם של המייסדים ועושה הכל על מנת ללכת באותה הדרך ולהקפיד על סטנדרטים גבוהים של שירות. מוניות הדר תמיד שואפות להעניק שירות למופת באמצעות נהגים מקצועיים ואדיבים; ישנה הקפדה על אסתטיקה וניקיון; תחזוקת רכבים והקפדה על בטיחות ללא פשרות; עמידה בדרישות משרד התחבורה, הרגולציות והחוק; התייחסות כנה ומהירה לכל פנייה ובקשה של לקוח, כולל טיפול בתלונות וזמינות 24 שעות ביממה.

מוניות הדר לוד – להצלחה יש מחיר

מכירים את זה שישנו מוצר איכותי ופופולרי שכולם אוהבים ואף אחד לא יכול עליו. כלומר אף אחד לא מצליח להתחרות באיכותו ולכן רבים משתמשים בשיטות הטעייה. הם יודעים שתעדיפו את המוצר המקורי ולכן משתמשים בשיטות הטעייה שתכליתן לגרום לציבור לרכוש מוצר של יצרן אחר תחת הרושם שהוא קשור למותג המוכר והאיכותי. לפעמים עושים זאת באמצעות שימוש באריזה דומה, או שם דומה אשר פשוט מטעה את הציבור. תופעות שכאלו ניתן לראות בשוקולדים וחטיפים, בבשמים ומוצרי קוסמטיקה וכמובן שגם במותגי אופנה. אבל עכשיו קבלו דבר חדש – זה קורה גם במוניות!

כאשר לקוח רוכש מוצר או שירות שלפי הבנתו שייך למותג מסוים, יש לו ציפיות גבוהות. הוא מכיר את המותג ומצפה לאיכות, אם אכן רכש את המותג המקורי סביר להניח שציפיותיו ייענו. ובמידה ותהיה בעיה כלשהי תהיה לו כתובת לפנות אליה. אך במידה והלקוח רכש מוצר אשר משתמש בשיטות הטעייה, כמו למשל שימוש בשם דומה, הוא עלול להתאכזב מכיוון שלא יקבל את האיכות שלה הוא מצפה. האבסורד הגדול של מקרים אלו הוא שהלקוח לא תמיד מבין את הטעות ולא תמיד מודע לכך שרכש מוצר מתחזה ואז הוא מתלונן, או אפילו מביע את מורת רוחו ברשתות החברתיות  אך אכזבו של הלקוח וטענותיו מופנות כלפי המותג המקורי מכיוון שלא הבין את הטעות שעשה – הטעו אותו!

לצערנו הרב בעיה זו חוזרת על עצמה בכל פעם שישנו מותג אשר מצליח לספק ללקוחות איכות ורמת שירות המתעלה מעל כולם. רבים מנסים לגזור קופון מהצלחתו. לא רק שהם מצליחים, הם גם פוגעים בתדמית המותג מכיוון שאינם מצליחים להגיע לרמתו. וזוהי בדיוק הבעיה איתה מתמודדים היום במוניות הדר לוד.

לסיכום, חברת מוניות הדר לוד תמשיך לשרת את לקוחותיה במסירות ונאמנות; על מנת להמשיך להציע לציבור שירות אמין ברמה גבוהה, חברת מוניות הדר לוד נוקטת בהליכי מיון והכשרה קפדניים של נהגיה וכך תמשיך לעשות. אך על מנת להמשיך ליהנות משירותים אלו, על הציבור להיות ערני ולוודא שהוא אכן הזמין שירות של מוניות הדר לוד ולא תחנות אחרות אשר רוכבות על הגל ומכניסות את המילה "הדר" לשמן. כל מי שבוחר בחברות אלו שם את כספו על קרן הצבי.

דילוג לתוכן