באילו אזורים בתל אביב כדאי להשקיע בנדל"ן?

עם ריכוז אוכלוסייה של כ-435,000 איש בתל אביב, היא אחת הערים הצומחות ביותר בישראל ובעולם. העיר הפכה ליעד פופולרי להשקעה ורואה עלייה במחירי הנדל"ן, מה שאומר שעכשיו זה אולי הזמן האידיאלי להשקעה. חשובי על השקעות נדלן בתל אביב? מגזין זמן תל אביב בוחן את הנושא מקרוב, הנה המידע על האזורים השווים התבוננות.

באילו אזורים בתל אביב כדאי להשקיע? שמעו לנו, תבחנו מקרוב את האזורים של דרום תל אביב – האזור הזה מלא במסעדות, חנויות, בתי קפה, ברים ומועדוני לילה. הוא גם קרוב לכמה מהאטרקציות התיירותיות המרכזיות של תל אביב כמו חוף הים, פלורנטין, יפו העתיקה ועוד. אם אתם חשובים על צפון תל אביב, כדאי לדעת שזהו אזור הכולל מרכזי עסקים ושכונות מגורים רבות בעלות פוטנציאל השקעה טוב. אבל שימו לב, אם אתם מכוונים להשקעות נדל"ן הפונות לתיירים, האזור של צפון תל אביב נחשב פחות מתויר.

נכסים בתל אביב עם תשתיות גמורות – להשקיע?

תל אביב היא אחת הערים האטרקטיביות בעולם, עם כלכלה פורחת ואוכלוסייה גדלה. זהו גם יעד מוביל עבור אנשים רבים מכל רחבי העולם שמעוניינים להשקיע בנדל"ן. בסופו של דבר, הטרנד של דיור בתל אביב נמצא במגמת עלייה. דבר זה הוא מה שאומר שמשקיעים המחזיקים בנכס בעיר הזו יכולים להרוויח ממנו הרבה.

עם זאת, אין זה אומר שאין בכך סיכון, וכדאי לקחת בחשבון את הגורמים הרבים המעורבים לפני השקעה בנכס בעיר. למשל, ישנם אזורים עם תשתיות מאוד בעייתיות, מה שיוביל להוצאת כספים על תיקוני אינסטלציה, חשמל, גז וכו'. אם אתם מתכננים השקעת נדל"ן בתל אביב ואינכם יכולים להרשות לעצמכם נכס חדש, תבצעו בדיקה מקיפה של מצב תקינות התשתיות של הנכס.

השקעות נדל"ן באזור התחנה המרכזית בתל אביב

זכרו, שוק הנדל"ן בתל אביב הוא אחד התחרותיים בעולם. על מנת להצליח, חשוב לבחור את התחומים הנכונים להשקעה ולהימנע מהשגויים. תל אביב נמצאת על המפה כמרכז בינלאומי כבר יותר מ-2 עשורים, אבל עדיין יש עוד מה לחקור בעיר הזו. ויש היכן להשקיע בעיר גם.

אזור תל אביב מתרחב והעיר הופכת לפופולרית יותר ויותר עם כל יום שעובר. כדי להרוויח כסף מההזדמנות נדל"ן בעיר, תרצו להשקיע בנדל"ן שנמצא בקרב אזורים מתפתחים. לידיעתכם, האזור של רובע 6-8 הוא אזור שעומד להיות מושפע מאוד מהקמת הרכבת הקלה בתל אביב. אם יש לכם סובלנות, עוד 10 שנים בערך, האזור של התחנה המרכזית החדשה כנראה ייראה אחרת לגמרי. התוכנית היא לפנות את התחנה המרכזית החדשה בתל אביב, ככה שהאזור עשוי להיות השקעת נדל"ן עתידית מצוינת.

באילו אזורים נוספים בתל אביב כדאי להשקיע?

באילו אזורים בתל אביב כדאי להשקיע בנדל"ן? ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת השקעה בנדל"ן. חלקם כוללים את מיקומו של האזור, האקלים, מערכות בית הספר, שיעורי הפשיעה והמיסים ועוד. אזורים שמתרחשים בהם הרבה אירועים תרבותיים, עשויים להיות יותר כדאיים להשקעת נדל"ן. באזורים אלו רואים בדרך כלל עלייה בערך הנכס, בעוד שבאזורים הפחות מאוכלסים רואים ירידה או אי תזוזה בערך הנכס.

בין אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס כזה או אחר בתל אביב, אנחנו ממליצים לכם לקבל סיוע ממשרד תיווך או ממישהו אחר שמכיר את העיר על בוריה ויכול לסייע לכם. ככה תוכלו לוודא שאתם לא מפספסים כל מיני הזדמנויות נדל"ן שוות בתל אביב.

רוצים לשתף אותנו בידע שלכם? צרו קשר עם מגזין זמן תל אביב, ספרו לנו אם אתם מכירים אזורים שווים להשקעות נדל"ן בתל אביב

דילוג לתוכן