עורך דין הגירה בתל אביב – איך לבחור עורך דין לייצוג מול משרד הפנים

עורך דין הגירה בתל אביב

הדרך להגירה וקבלת מעמד בישראל, בין אן מדובר בויזה לבני זוג זרים של ישראלים או ויזה לעובדים זרים עוברת על ידי הגשת בקשות מתאימות להסדרת מעמד בפני משרד הפנים-רשות האוכלוסין וההגירה.

לכל ידוע כי הגשת בקשות אלו וטיפולם על ידי פקידי רשות האוכלוסין אינן דבר של מה בכך  לאור מדיניות הגירה נוקשה בפני הבאים בשערי מדינת ישראל.

הצורך בייצוג משפטי מול משרד הפנים

מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בדיני הגירה, אוכלוסין ופנים של מדינת ישראל.

ייצוג שיכול ויביא את עניינכם להצלחה בהשגת אשרה לישראל תוך חסכון במשאבים וזמנים יקרי ערך ויסייע לכם להשיג את מבוקשכם, בין בהגשת בקשה, איסוף והכנת המסמכים הרלוונטים ועד להגשת ערר פנימי בפני הרשות או בפני בית הדין לעררים, בין אם מדובר לויזה לבני זוג זרים של ישראלים ובין אם מדובר בכל בקשה אחרת לצורך קבלת מעמד בישראל.

ויזות כניסה לישראל על פסיקת בית המשפט העליון

על פי בית המשפט העליון נקבע כי, "הלכה מושרשת היא כי אין לאף אדם שאינו אזרח ישראל, או עולה לפי חוק השבות, זכות קנויה להיכנס לישראל או לשהות בה לפי ההסדר שקבוע בסעיף 1 לחוק הכניסה לישראל, התשי"ב-1952 כניסתו של אדם כאמור  לישראל וישיבתו בה תהיה על פי אשרה ורישיון ישיבה, לפי הוראות החוק"

כיצד לבחור עו"ד לענייני משרד הפנים

דיני ההגירה בישראל מבטאים את ת הנחת המוצא, המושרשת היטב במשפטנו, כי "למדינה ריבונות לקבוע מי יבוא בשעריה ובאילו תנאים, באופן שיאפשר את פעילותה התקינה ואת ההגנה על זכויות אזרחיה".

כדאי לפנות לעורכי דין המומחים בדיני הגירה ופנים של מדינת ישראל הבקיאים בהכנה והגשת בקשות של הסדרת מעמד, הגשת ערר פנימי על החלטות סירוב של משרד הפנים ואף הגשת עררים בפני בתי הדין לאוכלוסין וההגירה. בקרו באתר עורך הדין כדי לקבל אינפורמציה והתרשמות מעמיקה.

משרד עורכי דין מורן לוי ודניאל כפיר אתכם ללא מורא וחת ויביאו תוך גיבוש אסטרטגיה משפטית הטובה והנכונה ביותר עבורכם, לשם הצלחת התהליך וקבלת האשרה או הויזה המיוחלת ליקירכם.

 ניתן לפנות באופן ישיר לעו"ד מורן לוי בנייד מס' 054-268-9690
או לבקר באתר האינטרנט למידע נוסף: https://hagira.org.il
נ
יתן ליצור קשר גם בwhatsapp – לחץ\י כאן

תמונה: מורן לוי – משרד עורכי דין לענייני הגירה

דילוג לתוכן